2017’de Çıkmış Sıradışı Ve Yaratıcı 5 Mobil Oyun 241

2017’de Çıkmış Sıradışı Ve Yaratıcı 5 Mobil Oyun

Muhteşem grafiklere sıradışı hikayelere sahip pc oyunları varken mobil oyun oynamak mı? Bence o kadar da dışlamayalım mobil oyun dünyasını.Çünkü hep küçük düşürülen, boynu bükük mobil oyunlarda bir anda çıkış yakaladı. Mobil gamerlar bir sürü oyunla karşı karşıya kaldı. Harika grafikli, değişik hikayelere sahip oyunlar arasından hangisini seçmeli? 2017 yılının en iyi oyunları hangileri? Yazımızın devamında bakmanız gereken oyunlar sizleri bekliyor.

SLAYAWAY CAMP

Korku filmlerinin klişesi yazın kampa giden genç çocuklar ve başlarından geçen fantastik olaylardır. Sonunda birbirine aşık iki genç bu fantastik olaylardan hep kurtulur. Ama bu oyunda kamptaki gençlerin hepsini öldürmelisiniz. Son derece kanlı vahşet dolu bir bulmaca oyunu olan Slayaway Camp tam anlamıyla dahice bir eser. Bölümlere göre farklı tarzlarda gençlere ölümü tattırabilirsiniz. Oyunun grafik kısmına gelecek olursak pekte iyi grafiklere sahip değil ama oynamaya değer bir oyun.

 

HEART STAR

İki sevimli arkadaş ve 2 dünya, gerek paralel evrende beyin fırtınası yaparak bulmacalar çözmeye çalışıyor. Bu iki sevimli arkadaşımıza yardımcı olmak ve bulmacaları çözmelerine yardım etmek epey keyifli. Grafik kısmına takılmazsanız eğer oynarken hiç sıkılmayacağınıza ve oynarken oyunun sevimli grafikleri sayesinde yüzünüzün daima güleceğine eminim.

 

THE BINDING OF ISAAC: REBIRTH

Minik bebek Isaac’i annesi öldürmeye çalışınca Isaac kaçıp çeşitli canavarlar ile savaşmaya başlıyor. Çıplak olan minik bebeğin silahı ise gözyaşları. Kendine özgü ve bir o kadarda değişik bir hikayeye sahip olan The Binding Of Isaac: Rebirth oyununu mutlaka denemelisiniz.

 

POTION EXPLOSION

Ödüllü bir kutu oyunu olan Potion Explosion’ın birebir uyarlaması olan  bu oyun. Oyunda isterseniz tek başınıza isterseniz de dünyanın her yerinden mobil oyunculara karşı mücadele edebiliyorsunuz. Oyundaki amaç ise gerekli malzemeleri toplayıp, bir araya getirerek zincirleme reaksiyon yaratmak. Oldukça keyifli bir oyun olan Potion Explosion’ı oynarken zamanın nasıl geçtiğini farkedemeyeceksiniz.

 

CHARMING KEEP

Yaratıcı bir konsepte sahip olan Charming Keep oyununda amacımız biraz ilginç. Dükkanlar kurarak para biriktirmeye çalışıyoruz. Sonra biriktirdiğimiz paralarla prensleri düştükleri tehlikelerden kurtarmaya çalışıyoruz. Gayet keyif veren ilginç konseptli Charming Keep oyununu da oynamanızı tavsiye ediyorum. Emin olun pişman olmazsınız.

Herkese Merhabalar arkadaşlar.:) ModArt PC web sitemize hoşgeldiniz. ''Teknolojiyi Görsellikle Buluşturanlar'' olarak adlandırdığımız siteyi 2016 yılında yayına açıtık. Yayıncılık hayatına malesefki biraz geç başlamış bulunuyoruz :) 2000'li yılların başından beri merak olarak başlayan bilgisayar elektronik bilim ve teknoloji tutkunluğum zamanla hem hobim hemde işim oldu. Bugüne kadar yüzlerce custom sıvı soğutmalı sistem ve hatta 10'larca özel üretim kasa tasarladım. Standart olarak çalıştığım firmalarda topladığım sistemler şuan belki 10.000 lerce kişiye ulaştı. Ve sonrasında gördüğünüz gibi artık benimde sosyal medya olayına atılıp daha çok kişiye hitap etme vaktimin geldiğini anladım. Kanalımızda Bilgisayar donanımları incelemeleri, Sistem önerileri ve incelemeleri, ''Abi Kardeş Muhabbet'' adı altında soru cevap günleri, bilgisayar üzerine ''REHBER'' videoları, yazılım ve programlar hakkında destekler dışında ''Oyun'' inceleme ve videoları yer alıyor. Ve hatta kendi tasarladığım özel modifiye ürünleri ve custom bilgisayar kasaları da mevcut..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir