60 Saat Pil Ömrü ile Yeni Corsair IRONCLAW RGB Kablosuz Oyuncu Faresi

PC oyun çevre birimleri bileşenlerinde dünya lideri olan CORSAIR, bugün hızla genişleyen oyuncu ekipmanlarına yeni yüksek performanslı faresini eklediğini açıkladı.
2019’un başında piyasaya sürülen ve çoğunuzun bildiği IRONCLAW RGB’nin kablosuz bir versiyonu olan WIRELESS modeli, oyunculara üstün kablosuz performans ile üstün doğruluk ve izleme sağlamak için 18.000 DPI optik sensöre sahip olarak geliyor. Bunun yanı sıra yüksek hızlı SLIPSTREAM CORSAIR WIRELESS TEKNOLOJİSİ’ni kullanıyor.

IRONCLAW Kablosuz Oyuncu Faresi, yeni 18.000 DPI optik sensör ve ek RGB aydınlatmasıyla güncellenmiş. Oyunculara kablosuz rahatlığı ve ergonomik yapıyı her türlü tutuş şekline uyumlu hale getirerek kullanıcıların oyun içi performansını yükseltmeyi sağlıyor.

Corsair IRONCLAW RGB WIRELESS, CORSAIR’in endüstri lideri 2.4GHz SLIPSTREAM kablosuz bağlantıları ile donatılmış. İnanılmaz derecede hızlı 1ms’lik kablosuz gecikme süresi, 33 ft’e kadar (10 Metre ) kablosuz menzili ve Akıllı Frekans Kaydırma (IFS) ile yoğun kablosuz kullanımda bile sabit bir sinyal sağlayıp SLIPSTREAM WIRELESS, kablosuz olarak en iyi oyun deneyimi sunuyor.

Palm ve Claw dediğimiz tutuş şekilleri için optimize edilmiş olan Ironclaw Wireless kablolu olarakta kullanılabiliyor. 1.8 metre uzunluğunda hem şarj hemde kablolu olarak kullanmanıza olanak sağlayan kablosu farenin ön tarafında bulunan gizli bir yuvaya sahip. Kauçuklaştırılmış yapısı sayesinde kablonun yıpranmasını ve micro usb girişide korumaya alınmış.

Her Platforma Uygun Kablosuz Özgürlük

SLIPSTREAM WIRELESS‘a ek olarak, IRONCLAW RGB WIRELESS, düşük gecikmeli Bluetooth üzerinden de bağlantıya olanak tanıyıp dizüstü bilgisayarlardan tabletlere kadar birçok aygıt için zengin bağlantı seçenekleri sunuyor. USB kablolu bağlantısı ile, şarj işlemi sırasında eşzamanlı kullanmanızda mümkün ve 60 saate kadar şarj edilebilir batarya ömrüne sahip olması oyunculara tek bir şarjla günlerce oyun kullanım olanağı yaratıyor.

IRONCLAW RGB WIRELESS toplamda on adet programlanabilir buton barındırıyor . Üç adet ek düğme ve ayrıca üç dinamik RGB arka aydınlatması ve daha fazla özelleştirme imkanı da mevcut. iCue yazılım desteği ve dahili profil belleği de cabası 🙂

En gelişmiş kablolu oyuncu farelerine bile kafa tutarak eşit bir şekilde izleme, doğruluk ve hassasiyet sağlayan IRONCLAW RGB  Pixart‘ın optik sensörü, 50 Milyon tıklama ömrüne sahip ultra dayanıklı Omron anahtarları ile profesyonel oyuncuların yeni göz bebeği olacağına benziyor.

Kablosuz IRONCLAW RGB faresi için sizlere daha detaylı bir ön inceleme sunacağız şimdilik görüşmek üzere.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here