Ana SayfaModArt Özel8K TV'de Oyun Keyfi! ROG Strix RTX 3090 Ekran Kartını Sömürdük

8K TV’de Oyun Keyfi! ROG Strix RTX 3090 Ekran Kartını Sömürdük

8K TV Modelleri: http://bit.ly/8k-tv
Yeni aldığım 75 inch Samsung Q900R model 8K TV’de Asus ROG Strix RTX 3090 ile 7680x4320px çözünürlükte oyun oynadık.
Nvidia RTX 3090 Ekran kartını 8K çözünürlükte oyun oynamaya uygun bir şekilde lanse etti ve bizde bunu gerçek 8K çözünürlükte test ettik. Genelde bu kartı UPSCALE yaparak 8k test ederlerdi ama upscale gerçek fps değerlerini alamayız.

Önemli Not:
“Ayrıca bu videoda ROG Strix RTX 3090’ı soğutma performansından ötürü tebrik etmek istiyorum. Bu kadar ufak bir Mini ITX kasanın içerisinde, ekran kartının tüm potansiyelini sonuna kadar sömürerek saatlerce 8K oyun oynadık ve en ufak bir hata ya da sorunla karşılaşmadık. Bunun en büyük sebebi piyasadaki rakiplerinden daha iyi bir beslemeye ve güç limitine sahip olması. Kartı olağan çözünürlüklerde ve normal boyuttaki ATX kasalarda denediğimde sıcaklığın 70-75 dereceyi geçmediğini ve oyunu upscale yapmadan gerçek 8K çözünürlükte oynadığımızı da ayrıca vurgulamak isteriz. Merak edenler için çok yakında ROG Z11 kasanın incelemesi de gelecek”

Videomuzda 3 farklı oyuna yer verdik. 8K PUBG / 8K COD COLD WAR ve 8K YoungBlood. Ben tabi doom eternal dan tutunda cyberpunk bile denedim. Fakat cyberpunk gibi bir oyunu ultra ayarda 8k çözünürlükte akıcı oynayamadık 🙁

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular