Ana SayfaOYUNPC OYUNAmong Us Epic Games ile Ücretsiz Dağıtılacak

Among Us Epic Games ile Ücretsiz Dağıtılacak

Among Us Epic Games ile ücretsiz oldu. Kampanya dönemleri ile öne çıkan Epic Games Store sunduğu fırsat dönemi içerisinde oyunu ücretsiz dağıtacak. Böylelikle oyuna sahip olmayan kişiler oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak hesaplarına ekleyebilecekler.

Oyuncular için ücretsiz oyunlar her zaman ilgi çekici olmakta. Özellikle yaz sezonunun gelmesi ile farklı platformlarda yer alan oyunlar daha fazla oynanmak istenmekte. Bu süreçte ise oyuncuları cezbeden Epic Games, yeni kampanya dönemini duyurdu. Buna göre her hafta ücretsiz oyun yayınlayan firma, 27 Mayıs günü itibariyle Among Us’ı ücretsiz olarak erişime sundu.

Among Us Epic Games 27 Mayıs 2021 Etkinliği

Belirli sürelerle çeşitli kampanyaları piyasaya süren Epic Games, oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle oyun alma konusunda zorluk yaşayan gençler Epic Games ücretsiz oyun kampanyalarını yakından takip ediyorlar. Nitekim gençlerin de birçoğu tarafından oynanan oyunlar bu kampanyalar ile duyurulmakta.

among us epic games ucretsiz oyun 2851
Among Us Epic Games ücretsiz oyun fırsatı!

Belirli günler ile ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, 27 Mayıs tarihinde de Among Us oyununu ücretsiz olarak sundu. Kullanıcılarına oyun oynama konusunda birçok imkan tanıyan firma, günümüze kadar 10’dan fazla oyunu ücretsiz dağıttı. Geçtiğimiz hafta da NBA 2K21 oyununu ücretsiz dağıtan firma kampanya dönemi boyunca oyun dağıtmaya devam edecek.

Among Us Epic Games’de Ne Kadar Süre Ücretsiz Olacak?

Epic Games ücretsiz oyun kampanyalarına kısa süreyle erişilebilmektedir. Özellikle topluluğun etkileşimini yüksek tutmak isteyen firma, ücretsiz oyunları sıklıkla tekrarlamaktadır. Ancak kampanyanın tekrarlarında dahi sürekli olarak farklı oyunların çıkmasına özen göstermektedir. Ücretsiz Among Us kampanyası ise Epic Games indirimleri süresince bir hafta süre ( 3 Haziran) ile indirilebilir olacaktır. Bu sayede kullanıcılar Among Us ücretsiz olarak hesaplarına ekleme fırsatı elde edeceklerdir.

among us epic games
Epic Games Among Us bedava oyun fırsatı!

Epic Games 60 TL İndirim Kodu Fırsatı

Epic Games Mega İndirimler 2021 ile birçok oyunda kampanya yapılmasını sağlamakta. Nitekim en çok sevilen oyunlar dahi bu süreçte indirimli olarak sunulmaktadır.  Ayrıca ücretsiz oyunlar da yine erişilebilir olarak kütüphaneye dahil edilmeketdir. Ayrıca kampanya sürecinde kullanılmak üzere 60 TL değerinde Epic Games indirim kuponu tanımlanmakta. Lakin 60 TL kodu edinmek için ücretsiz oyunlar kütüphaneye eklenmelidir.

Özellikle oyun almak için indirim bekleyenler, Epic Games indirim dönemini değerlendirebilirler. Nitekim pek çok genç de sahip oldukları kısıtlı bütçe ile birçok oyuna bu süreçte sahip olabilmektedir. Fakat Epic Games kampanyası 17 Haziran’a kadar sürecektir. Bu süreçte ise her hafta yeni bir oyun ücretsiz olarak duyurulacak. Bu nedenle oyun almak isteyenlerin elini çabuk tutmasında fayda var.

Epic Games ile ilgili çeşitli haberleri takip etmek için PC Oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan AMD AM5 Soket Konsept Tasarımı Sızdırıldı!  yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

4bcb1f062cabfeebebd85a3cb12c7d8f
Battal Hasan Yılmazhttps://www.modartpc.com/
Merhaba, ben Battal Yılmaz. 25 Yaşımdayım ve Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Aktif olarak sürdürdüğüm yazarlık çalışmalarımı artık ModArtPC bünyesinde devam ettirmekteyim.
Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular