Ana SayfaMOBİLCEP TELEFONLARIApple, iPhone 12'yi 15 Eylül'de Tanıtacak mı?

Apple, iPhone 12’yi 15 Eylül’de Tanıtacak mı?

2 hafta önceden Apple, 15 Ekim’de yeni ürünlerini tanıtacağını duyurdu. Bu tarihte tanıtılması beklenen ürünler arasında yeni iPhone 12 serisi ve iPad Air 4, iPad Air ve Apple Watch Series 6’da yer alıyor. Teknoloji analisti olan Jon Prosser, Twitter’da yaptığı açıkmada bizi hayal kırıklığına uğrattı. Apple’dan bilgi aldığını öne süren Prosser, tanıtılması kesin olabileceğini düşündüğü cihazların listesini Twitter hesabında paylaştı.

Gördüğünüz listede 15 Eylül’deki Apple etkinliğinde iPhone 12 tanıtılmayabilir. Jon Prosser’ın listesinde Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE (bu isimler Apple Watch Pro ve Apple Watch olarakta değişebilir). Etkinlikte daha çok cihazın olacağını düşünen Jon, Apple’ın iPhone serisi hakkında bir bilgi olmadığını belirtti. Diğer bir iddiaya göre iPhone 12 serisi, Ekim ayında düzenlenecek farklı bir etkinlikte karşımıza çıkacağı söyleniyor.

iPhone 12 serisinin yanı sıra Apple’ın kablosuz kafa üstü kulaklığı AirPods Studio yarın düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağına dair kesin bir haberin olmadığını da belirtti. Jon Prosser’ın güvenilir bir kaynak olduğunu hatırlatmak isteriz. Çünkü daha önce iPhone 12 Pro’nun arayüzünü paylaşan bir kişiydi kendisi. Tabii bu kadar detayın doğruluğunu yarın düzenlenecek Apple etkinliğinde göreceğiz zaten. Etkinlikten sonra çıkan tüm ürünleri de buradan sizlerle paylaşmış olacağız.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular