ASUS ROG Evolve Gaming Mouse İncelemesi ! 0 728

         Bu Sefer Sıra dışı Bir Oyun Faresi Var! ASUS ROG Evolve Oyun Faresi.

 

 

ASUS ROG Evolve Oyun Faresi. Farenin tüm Aura uyumlu RGB aydınlatmasıyla eşzamanlanacak Aura Sync RGB aydınlatma özellikleri. Evolve ayrıca dört farklı ergonomik stili etkinleştirmek için değiştirilebilir üst kapaklara sahiptir.Evolve adı da bu iki yönlü kullanıcı için de mükemmel. Bu yüzden, bu RGB tarafından güçlendirilen incelemeye katılın!

ASUS ROG Evolve Oyun Faresinin temel özellikleri aşağıda sırasıyla ASUS’un teknik özellikleri izliyor;

 • Dört ergonomik fare tarzı – sağdan sola, sol elle ve iki çok yönlü – kolayca değiştirilebilir üst kapaklarla emrinizde.
 • ASUS Aura Sync RGB LED aydınlatma.
 • 50 milyon tıklama dayanıklılığına sahip yüksek kaliteli Omron anahtarları.
 • Fare hassasiyetini anında ayarlamak için DPI düğmesi.
 • Sekiz adet programlanabilir düğme.
 • Düğmenin, performansın ve aydınlatma ayarlarının kolay özelleştirilmesi için özel ROG Armory arayüzü.
 • 7200 DPI optik sensör, 150 IPS, 30g hızlanma ve 1000Hz USB yoklama oranı hızlı ve doğru izleme için.

Kutu İçeriği;

 • Bağlantı Teknolojisi:
  telli
 • Takip:
  Optik
 • İşletim Sistemi Desteği:
  Windows® 10
  Windows® 8.1
  Windows® 7
 • Boyutlar:
  L 125 x Y 65 x Y 41 mm
 • Ağırlık:
  Kablo olmadan 100 g
 • Çözüm:
  7200dpi
 • Arayüz kullanılabilir:
  Fare: USB
 • İçindekiler:
  2 x ROG logo etiketi
  2 x üst kapak seti
  Kullanıcı Belgeleri

 

Yakından Bakış

Şimdi herhangi bir incelemenin en sevdiğim parçasına: kutlarımdan hediyeler almak, ellerimin bu sefer ne olacağına iyi bakmak. Bu durumda muhtemelen zaten bunun Asus’un Oyunculuk Cumhuriyet Bölümü’nden bir STRIX fare olduğunu biliyorsunuzdur 🙂 Kutunun kendisi farklı ve söyleyeceğim şey, oldukça serin olan bu fareyi izlemek için bir kapı. Böylece, bu serin ve olağandışı fare setinin küçük bir önizlemesini görebilirsiniz. Sol fare, sağ elle veya iki yönlü oyun oynayan oyuncular için en ergonomik uyumu sağlayan ek fare parçalarını görürsünüz!

 

Kutuyu açtığınızda, buranın hepsinin iyi geçtiği yerdir ve gerçekten birinci sınıf bir yapı kalitesi ve bu gerçekten de premium-duygusal fare üzerinde kullanılan malzemeler hakkındaki ilk hissimi alıyorum. Yine aynı eğilime benziyor gibi görünen ASUS ROG Evolve Oyun Faresi, potansiyel olarak tasarımlı standart örgülü kabloyu düz siyah bir malzemeyle içeriyor ancak bu fare kablosunu farklı kılan özellik, tutmak için oldukça kullanışlı olduğunu kanıtlayan küçük Velcro kablo düzenli hattı. Masa üstü bilgisayarların arkasına ya da sıraların arkasına düzgün kablolama için.

 

Gerçekten yan düğmelerin altındaki kauçuk malzemeye hayranım, onun için gerçekten güzel bir tutuş var ve doku gözlerimde her zaman harika olan bu uzun süren oyun seansları için gerçekten rahat hissediyor. Çıkarılabilir bölümlerin karışıma girdiği farenin gövdesi süper hoş bir mat kaplamalı metal tabaka ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Kauçuk desen de kaydırma tekerleğinin karşısındadır, bazı insanlar için belirgin bir şey olmayabilir, ancak tek başına görünüşler için küçük dokunuşlar için gerçekten minnettarım, artı bazen de kaygan bir bit olan En ortalama fareler.

 

Daha önce de belirttiğim gibi, bu farenin ana parti özelliği, sağa sola veya sağa sola yaslanmış olmayanlara, hatta yüksek profilli bir fareyi tercih edenlere yönelik sol, sağ ve her iki taraflı kurulumların yapılmasına izin veren değiştirilebilir üst kapaklardır. Kabul ediyorum sadece alay ettiğim bir özellik, keyifli olan o küçük yetenek için RGB renginin yeni ışıklandırması ve renk gökkuşağına sahip olan gri ve donuk bir farenin parçaları vardır.

Fiyat

ASUS ROG Evolve Oyun Faresi ‘nin ülkemiz deki fiyatı 350 ₺ den başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir