Battlefield 1 Efsane İndirim Bu Fırsat Kaçmaz ! 319

Battlefield 1 Efsane İndirim Bu Fırsat Kaçmaz !

Battlefield 1 ‘i sizlere uzun uzun anlatmaya gerek duymuyorum. Zaten adından fazlasıyla söz ettiren ve keyifle oynanan bir oyun kendisi. Bu gün sizlere vermek istediğim asıl haber Battlefield 1 in Origin üzerinde çok ciddi bir indirimle Revolution paketinin satılıyor olması. Revolution paketinde yok yok gerçekten ve fiyatı 19 euro. Paketin kapsadığı içerikler ve oyunun Battlefield 1 olması gerçekten çok cazip. Şuan ki fiyatı tam olarak 88.53 liraya geliyor. Bu kadar içeriği böylesi bir fiyata satın almak bir süre daha mümkün olmayabilir. Eğer ki elime bir fırsat geçse de Battlefield 1 i satın alsam diye düşünüyorsanız, fırsat bu fırsat. :)

Biz oyunu bilgisayar sistemlerimizde FPS testi yapmak için satın aldık ve içerikler şu şekilde:

Battlefield 1 ana oyun,
Battlefield Premium Pass,
Arabistanlı Lawrence paketi,
Hellfighter paketi,
Kızıl Baron paketi,
Yeni Behemot görünümü,
5 adet Battlefield 1 Battlepack,
16 yeni çok oyunculu harita,
20 yeni silah, yeni Operasyonlar ve daha fazlasına sahip dört adet temalı genişletme paketi. Bunlar da yetmiyormuş gibi henüz yayınlanmamış genişletmelere iki hafta erken erişim hakkına sahip oluyorsunuz.

Buradan origin’e ulaşabilirsiniz.

Merhabalar Cihan ben. 20 yaşındayım, İstanbul üniversitesinde Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümünde okuyorum. Okul eğitimime ek olarak yazılım dilleri ve grafik tasarımı konusunda çeşitli eğitimler almaktayım. Bilgisayar donanımları ve yazılımları ile hemen hemen 3 yıldır ilgileniyorum. Facebook ve çeşitli forumlar aracılığı ile insanlara ulaşıp bildiğim kadarı ile insanlara yardımcı olmaya ve tavsiyede bulunmaya çalıştım. En sonunda karşıma çıkan bir fırsatı değerlendirdim ve yaklaşık bir sene önce katıldığım Modart Pc ailesinde grup moderatörlüğü ve editörü olarak yer alıyorum.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir