Blizzard Önümüzdeki Yıl Yeni Diablo Oyunlarını Duyuracak 0 295

Blizzard Önümüzdeki Yıl Yeni Diablo Oyunlarını Duyuracak

Bir mobil oyun olan Diablo Immortal’ın duyurusunun ardından aldığı eleştirilerin ardı arkası kesilmeksizin devam ederken, Blizzard bu eleştirilere kulak asmış olsa gerek.

Diablo serisinin sevenlerini hayal kırıklığına uğratan oyun Diablo Immortal maalesef beklentileri karşılamanın yakınından bile geçmiyor. Oyuncular bekledikleri oyun deneyiminin bu olmadığını defalarca kez dile getirmiş olacaklar ki firma bu talepler doğrultusunda Immortal’ın ardından ikinci bir mobil oyun ve asıl beklenen oyun Diablo 4’ü bir an önce bitirmeye çalışır vaziyette.

Oyunu geliştiren ekibin imzasını taşıyan yazılar şu şekilde; “Diablo’ya önümüzdeki yıl boyunca göstereceğimiz çok sayıda proje ve birçok planımız var. Tüm projelerimiz hakkında daha fazla bilgi paylaşmaya hevesliyiz, ancak size anlatmak yerine size göstermeyi tercih ettiğimizden beklemek zorunda kalacaksınız.”

Ayrıca topluluk yöneticisi Brandy Camel ellerinde çok fazla Diablo projesi olduğunu ve söz konusu oyunlarla ilgili daha fazla bilgiyi edineceğimizi de belirtti.

Peki Diablo 4 Hakkında Ne Biliyoruz ?

Diablo 4 Dark Souls’a benzeyen bir oyun olarak gelişmeye başlamış, ancak şu anki haliyle önceki Diablo oyunlarına benziyor. Oyunun Diablo II’ye daha çok benzeyen Diablo III’e göre daha koyu bir tonda olacağı da söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir