Blizzard Önümüzdeki Yıl Yeni Diablo Oyunlarını Duyuracak 70

Blizzard Önümüzdeki Yıl Yeni Diablo Oyunlarını Duyuracak

Bir mobil oyun olan Diablo Immortal’ın duyurusunun ardından aldığı eleştirilerin ardı arkası kesilmeksizin devam ederken, Blizzard bu eleştirilere kulak asmış olsa gerek.

Diablo serisinin sevenlerini hayal kırıklığına uğratan oyun Diablo Immortal maalesef beklentileri karşılamanın yakınından bile geçmiyor. Oyuncular bekledikleri oyun deneyiminin bu olmadığını defalarca kez dile getirmiş olacaklar ki firma bu talepler doğrultusunda Immortal’ın ardından ikinci bir mobil oyun ve asıl beklenen oyun Diablo 4’ü bir an önce bitirmeye çalışır vaziyette.

Oyunu geliştiren ekibin imzasını taşıyan yazılar şu şekilde; “Diablo’ya önümüzdeki yıl boyunca göstereceğimiz çok sayıda proje ve birçok planımız var. Tüm projelerimiz hakkında daha fazla bilgi paylaşmaya hevesliyiz, ancak size anlatmak yerine size göstermeyi tercih ettiğimizden beklemek zorunda kalacaksınız.”

Ayrıca topluluk yöneticisi Brandy Camel ellerinde çok fazla Diablo projesi olduğunu ve söz konusu oyunlarla ilgili daha fazla bilgiyi edineceğimizi de belirtti.

Peki Diablo 4 Hakkında Ne Biliyoruz ?

Diablo 4 Dark Souls’a benzeyen bir oyun olarak gelişmeye başlamış, ancak şu anki haliyle önceki Diablo oyunlarına benziyor. Oyunun Diablo II’ye daha çok benzeyen Diablo III’e göre daha koyu bir tonda olacağı da söyleniyor.

Merhabalar Cihan ben. 20 yaşındayım, İstanbul üniversitesinde Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümünde okuyorum. Okul eğitimime ek olarak yazılım dilleri ve grafik tasarımı konusunda çeşitli eğitimler almaktayım. Bilgisayar donanımları ve yazılımları ile hemen hemen 3 yıldır ilgileniyorum. Facebook ve çeşitli forumlar aracılığı ile insanlara ulaşıp bildiğim kadarı ile insanlara yardımcı olmaya ve tavsiyede bulunmaya çalıştım. En sonunda karşıma çıkan bir fırsatı değerlendirdim ve yaklaşık bir sene önce katıldığım Modart Pc ailesinde grup moderatörlüğü ve editörü olarak yer alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir