Ana SayfaOYUNPC OYUNCall of Duty: Warzone'da Ban Dalgası Devam Ediyor!

Call of Duty: Warzone’da Ban Dalgası Devam Ediyor!

Geçtiğimiz günlerde toplam 60.000 oyuncuyu banlayan Warzone geliştiricisi Raven Software, bu gidişle daha da çok kişiyi oyundan banlayacak gibi duruyor.

Activision, Salı günü yeni bir Call of Duty: Warzone yasağı yayınladı. Geliştirici Raven Software, ücretsiz oynanan battle royale oyununda 13.000‘den fazla oyuncu hesabının banlandığını tweetledi.

Activision’a göre Warzone, Aralık 2020 itibarıyla 85 milyon oyuncuyu kendine çekmişti. 2 Şubat 2021‘de şirket, Mart 2020‘de oyunun başlamasından bu yana dünya çapında 300.000‘den fazla geçici ban yayınladığını duyurdu.

En son yasaklama dalgası, Call of Duty Black Ops Cold War ve Warzone için çifte XP hafta sonundan önce geldi ve bunu önümüzdeki hafta sezon ortasında bir içerik güncellemesi izleyecek.

warzone ban 25 Mart 2021 kapak ModArt Pc

Çift XP, çift silahlı XP ve çift savaş geçişli XP etkinliği 26 Mart‘tan 29 Mart‘a kadar tüm platformlarda mevcut olacak, ancak PlayStation kullanıcıları 25 Mart’tan itibaren 24 saat erken erişime sahip olacak.

Warzone’un şu anki sezonunun Verdansk’ta gerçekleşecek son sezon olacağını tahmin ediliyor. 2. Sezonun sonunda, oyun Black Ops serisine dayanan yeni konumlarla birlikte 1980’ler temalı ikinci haritasına geçecek.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular