Clash Royale Hakkında Az Bilinen Bilgiler ! 792

Clash Royale mobil oyuncuların gözdesi haline gelmiş durumda. Supercell şirketinin dünyayı kasıp kavuran bir sürü oyuncuyu ve yayıncıyı kendine bağlayan oyunu Clash Royale hakkında az bilinenleri yazımızda sizlere sunduk. Umarım işinize yarar.

Clash Royale Oyunu Hakkında Az Bilinen Bilgiler :

 • Kart koleksiyonu’nda veya oyun içindeyken bir kartın üzerine basılı tutmanız o kart ile ilgili savunma ve saldırı gibi özellikleri görmenizi sağlar. Örneğin yükseltmesi mevcut olan bir roketi altın harcayarak yükselttikten sonra bir kuleye kaç damage vuracağını üzerine basılı tutarak öğrenebilirsiniz.
 • Çoğu kişi bunu bilir ancak biz yinede bilmeyenler ve unutanlar için söyleyelim. Sandıklardan çıkan kart sayısı ve kartların enderlik seviyesi (sıradan, ender, destansı, efsanevi) tamamen rastgele olsa da çıkan kart miktarı ve değerli kartların çıkma olasılığı arenanıza bağlıdır yüksek arenalardan düşen sandıklardan daha değerli ve daha fazla kart çıkar.
 • Her gün gece 00:00 yani 24:00’da markete gelen 3 kart kişiye özeldir ve rastgeledir. Rastgele olmasından ötürü bugün gelen kart yarında gelebilir.
 • Oyundayken mevcut taşlarımızla aldığımız hazine sandıkları sandık slotlarına yerleşmez ve açmak için beklemeyiz.
 • Yeni açılmış bir karttan elinizde sadece bir adet bulunduğunu ve o kartı klan üzerinden birisine bağışladığınızı varsayalım. Bilinenin aksine o kart listenizden kaybolmaz bağışladığınız kart adeti 0 olarak görünür.
 • 3000 ve üzeri kupa ile erişilebilen Efsanevi Arena’da açabileceğiniz bir kart bulunmamaktadır. Hatta 7. Arena’daki bir oyuncu 8. Arena’daki kartların hepsine sahip olabilir.
 • Eğitim kampında yaptığınız savaşlardan sandık elde edemezsiniz.
 • Ücretsiz sandıklar 4 saatte bir açılan sandıklardır. 8 saat beklediğiniz takdirde ise 2 adet ücretsiz sandık depolanır. Fakat 8 saatten fazla beklemeniz size daha fazla ücretsiz sandık depolama imkanı sunmaz. Yani maksimum 2 adet ücretsiz sandık depolayabilirsiniz.
 • Dev sandıktan çıkan altın miktarı büyülü sandıktan çıkan altının yaklaşık olarak 3 katıdır. Ancak dev sandıktan destansı kart çıkma garantisi yoktur.
 • Clash Royale’de isminizi renkli yazabilirsiniz.
 • Gümüş sandıktan efsanevi kart çıkabilir.

Bunun gibi sizin bildiğiniz ama diğer çoğu kişinin bilmediği bilgileri bizimle yorum bölümünden paylaşarak bu yazımızı okuyan diğer arkadaşlarımızın o bilgileri öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Herkese Merhabalar arkadaşlar.:) ModArt PC web sitemize hoşgeldiniz. ''Teknolojiyi Görsellikle Buluşturanlar'' olarak adlandırdığımız siteyi 2016 yılında yayına açıtık. Yayıncılık hayatına malesefki biraz geç başlamış bulunuyoruz :) 2000'li yılların başından beri merak olarak başlayan bilgisayar elektronik bilim ve teknoloji tutkunluğum zamanla hem hobim hemde işim oldu. Bugüne kadar yüzlerce custom sıvı soğutmalı sistem ve hatta 10'larca özel üretim kasa tasarladım. Standart olarak çalıştığım firmalarda topladığım sistemler şuan belki 10.000 lerce kişiye ulaştı. Ve sonrasında gördüğünüz gibi artık benimde sosyal medya olayına atılıp daha çok kişiye hitap etme vaktimin geldiğini anladım. Kanalımızda Bilgisayar donanımları incelemeleri, Sistem önerileri ve incelemeleri, ''Abi Kardeş Muhabbet'' adı altında soru cevap günleri, bilgisayar üzerine ''REHBER'' videoları, yazılım ve programlar hakkında destekler dışında ''Oyun'' inceleme ve videoları yer alıyor. Ve hatta kendi tasarladığım özel modifiye ürünleri ve custom bilgisayar kasaları da mevcut..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir