Cooler Master, H500P Mesh White Model Yeni Kasası 357

Cooler Master, H500P Mesh White Model Yeni Kasası

Cooler Master dün H500P serisinin yeni versiyonu olan H500P Mesh White kasasını tanıttı. “Sınırlarını aşmak isteyen sistemler için, sınırsız hava akışı!” Başlığı altında :) Gelin inceleyelim kendisini.

Ön ızgaranın arkasında yerleşik olarak gelen 200mm RGB fanlar soğuk havanın içeriye iletilmesini sağlıyor. Kasanın içindeki yer ve kapasite, kurulumun kolay yapılmasını ve kablo yönetimini basitleştiriyor. Temperli cam ve endüstriyel hatların birleşimi H500P’ye güzel görünmesi için zarif ve işlevsel bir cazibe kazandırıyor.

Daha yakından incelendiğinde, ön paneldeki örgü sadece çelik örgüden ibaret değil. Daha ince olan ve toz filtrelemeyi amaçlayan ikinci bir katman mevcut.  Aşağıda, H500P Mesh White’ın başlıca özelliklerini sizler için listeledim.

Ön Panelde bulunan 200mm RGB Fanlar – Optimize edilmiş hava akışı, önceden kurulmuş 200mm RGB fanlar için bol miktarda hava emişi sağlayan komple bir örgülü ön paneli ile örtülüyor. Bu fanların RGB olduğunun da altını tekrar çizeyim.

Temiz kurulum için kapak ve düzenleyiciler – PSU kapağı, CPU arka kapağı ve dahili kablo düzenleyiciler ile kablo düzenlemelerinizi kolayca ileri seviyeye taşıyabilir, profesyonel bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Grafik Kartınızı Gösterin – Arka kısımdaki iki adet ilave PCI yuvası, bir grafik kartını dikey konumda yerleştirmenize olanak tanıyor. Bunların hepsi, (RGB) aydınlatma ile sisteminizi sergilemek için ideal hafif gri renkli, temperli cam yan panel ile görünülürlük kazanır.

Sıvı Soğutmaya Hazır – MasterCase H500P Mesh White üstü ve önü 360 mm’ye kadar radyatörleri barındırabilir.

RGB Kontrolcü ve RGB LED Fanlar için Y Kablosu – Dahili olan RGB denetleyici, iki 200mm RGB fanın aydınlatmasını yönetmek için sıfırlama anahtarına bağlanabilir. Ayrıca, RGB Y kablo ve 4 pinli erkek / erkek adaptörler dahildir.

Hava akımı yanlızca kasayı havalandırmak ile kalmaz, aynı zamanda havayı sistemin içinde verimli bir şekilde yönlendirmek için kullanılır. Üst panele fan yerleştirilmesi, sistem sıcaklığını düşürmek için önemlidir. Hava akışını yönlendirmenin yanı sıra ileri düzey sistemlerde kullanılan özel sıvı soğutma bileşenleri için geniş bir alana sahip kendisi

Merhabalar Cihan ben. 20 yaşındayım, İstanbul üniversitesinde Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümünde okuyorum. Okul eğitimime ek olarak yazılım dilleri ve grafik tasarımı konusunda çeşitli eğitimler almaktayım. Bilgisayar donanımları ve yazılımları ile hemen hemen 3 yıldır ilgileniyorum. Facebook ve çeşitli forumlar aracılığı ile insanlara ulaşıp bildiğim kadarı ile insanlara yardımcı olmaya ve tavsiyede bulunmaya çalıştım. En sonunda karşıma çıkan bir fırsatı değerlendirdim ve yaklaşık bir sene önce katıldığım Modart Pc ailesinde grup moderatörlüğü ve editörü olarak yer alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir