Cooler Master MasterBox Lite 5 RGB Kasa İncelemesi 267

Cooler Master MasterBox Lite 5 RGB Kasa İncelemesi

Cooler Master MasterBox Lite 5 RGB Kasa İncelemesi

Herkese Merhabalar arkadaşlar.:) ModArt PC web sitemize hoşgeldiniz. ''Teknolojiyi Görsellikle Buluşturanlar'' olarak adlandırdığımız siteyi 2016 yılında yayına açıtık. Yayıncılık hayatına malesefki biraz geç başlamış bulunuyoruz :) 2000'li yılların başından beri merak olarak başlayan bilgisayar elektronik bilim ve teknoloji tutkunluğum zamanla hem hobim hemde işim oldu. Bugüne kadar yüzlerce custom sıvı soğutmalı sistem ve hatta 10'larca özel üretim kasa tasarladım. Standart olarak çalıştığım firmalarda topladığım sistemler şuan belki 10.000 lerce kişiye ulaştı. Ve sonrasında gördüğünüz gibi artık benimde sosyal medya olayına atılıp daha çok kişiye hitap etme vaktimin geldiğini anladım. Kanalımızda Bilgisayar donanımları incelemeleri, Sistem önerileri ve incelemeleri, ''Abi Kardeş Muhabbet'' adı altında soru cevap günleri, bilgisayar üzerine ''REHBER'' videoları, yazılım ve programlar hakkında destekler dışında ''Oyun'' inceleme ve videoları yer alıyor. Ve hatta kendi tasarladığım özel modifiye ürünleri ve custom bilgisayar kasaları da mevcut..:)

2 Comments

  1. Bu kasanın 500W PSU’lu olan versiyonunda yan kapak cam değil pleksi tarzı bir mazemeden oluşmaktadır. Ayrıca fanları anakart üzerinden kontrol edeceğiniz ara kablosu çıkmamaktadır. Youtube üzerinden izlediğim inceleme videosuna istinaden bu kasayı satın almıştım fakat sizin incelediğiniz 600W PSU’ya sahipmiş alacak kişilere bilgilendirme olsun.

    1. Merhaba.. Bizim incelediğimiz üründe psu falan yok:) MasterBox Lite 5 RGB kasanın psu lu modeli yapılmadı ledleri yakmak için biz psu taktık…:) yani biz psu lu diye bir bilgi vermedik videoda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir