Ana SayfaDONANIMPC BİLEŞENLERİCorsair iCUE 465X RGB Mid-Tower ATX Kasası Geliyor

Corsair iCUE 465X RGB Mid-Tower ATX Kasası Geliyor

Oyuncu ekipmanı ve çevre birimlerinde dünya markası olan Corsair, bilgisayar meraklılarına akıllı RGB aydınlatma ve güçlü soğutma sunan yeni Corsair iCUE 465X RGB Mid-Tower ATX akıllı kasasını piyasaya sürdü. Siyah ve beyaz renge sahip kasada önde ve yanda olmak üzere iki adet temperli cam panel bulunuyor. Kasanın ön kısmını ise çok sevdiğimiz Corsair LL120 RGB PWM fan eşlik ediyor. Kasa Corsair’in kontrolcüsü ile geliyor. Ayrıca Corsair iCUE yazılımıyla dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

Not: Corsair iCUE 465X kasasının yanında Corsair 220T modelide artık iCUE olarak nitelendiriliyor.

465X RGB, kasanın yan ve ön tarafında 4mm kalınlıkta uçtan uca temperli cam panellere sahip. Yapacağınız özelleştirme ile kasanın ön kısmında harika bir görsel şölen oluşturabilirsiniz. Üç adet Corsair LL120 RGB PWM fan sistemi sisteminizi her biri ayrı ayrı adreslenebilir 16 RGB LED ile aydınlatırken, 1.500 RPM’ye kadar güçlü soğutma ile sıcaklıkları minimum düzeyde tutmayı hedefliyor.

Aydınlatmanın farklı bir hub’a gerek duymadan bağımsız özelleştirme için Corsair iCUE Lighting Node Core’a bağlayabilirsiniz. Tüm Corsair cihazlarınızı tek bir arabirimde birleştirip kontrol etmenizi sağlıyor. iCUE’nin fanları, Corsair RAM’leri, klavyeleri ve diğer ürünleri uyumlu cihazlarınız arasında senkronize edilen rakipsiz aydınlatma özelleştirmesi sisteminizi diğer sistemlerden daha senkronize çalışır hale getiriyor. Ayrıca iCUE uyumlu bileşenleriniz yazılım sayesinde oyun dinamikleriyle birlikte senkronize çalışıp daha etkili oyun deneyimi sunuyor.

Şunu da unutmayalım ki yüksek bütçeli bir sistem oluşturuyorsanız soğutmasıda ona oranla olmalı. Yüksek ısı oyunlarda ve genel kullanımda performans düşüşü demektir. Corsair iCUE 465X kasası geniş hava boşlukları ve yanında gelen 3 adet LL120 RGB fanlar ile birlikte sizlere etkili bir soğutma sağlıyor. Ek olarak Corsair’ın geliştirdiği Direct Airflow Path teknolojisi ile ısınan bileşenlerinize bol miktarda hava sağlanıp soğutması optimize ediliyor. 465X RGB ayrıca 6x 120mm soğutma fanlarını veya önde 360 ​​mm radyatör de dahil olmak üzere birden fazla radyatörü destekliyor. Geniş iç bölüm sayesinde daha güçlü soğutma potansiyeline sahip.

Beyaz / Corsair iCUE 465X RGB Mid-Tower ATX
Siyah / Corsair iCUE 465X RGB Mid-Tower ATX

Corsair iCUE 465X RGB, depolama ihtiyaçlarınız için geniş olanak sağlıyor. Altı adet disk desteği sağlayıp 2 adet 3,5 inç HDD ve 4 adet 2,5 inç SSD’ye yer veriyor. Sistem toplayan kişilerin en sevdiği kısımlardan birisi de kablo yönetimi. Bu kasada da geniş kablo kanallarıyla donatıldı. Kasa içine giden kablo çıkış yuvalarında plastik rondelalar sayesinde daha profesyonel bir görüme sahip bilgisayar toplamayı kolaylaştırıyor. Son olarak ön kısımda, tavanda ve alt kısımda bulunan toz filtreleri sayesinde uzun bir süre temiz kalmasını sağlıyor.

Bir çok üründe olduğu gibi de bu kasayı da ilklerin kanalı ModArt PC Youtube kanalında izleyebilirsiniz. Geç olmadan yerinizi ayırtın.

ModArt PC – YouTube

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular