Ana SayfaDONANIMPC BİLEŞENLERİCorsair’dan Rekor RAM Frekansı: 4866MHz

Corsair’dan Rekor RAM Frekansı: 4866MHz

Bilgisayar çevre birimleri ve merak uyandıran bileşenlerinde dünya lideri olan Corsair, bugün piyasada yüksek performans için yeni bir rekora imza atan ödüllü CORSAIR VENGEANCE LPX DDR4 belleğinin yeni bir kitini duyurdu. Bu ramler tam tamına 4866MHz frekansta çalışmakta ve şimdilik sadece 2×8 GB bellek modülü bulunuyor. 3. nesil AMD işlemcilere X570 anakartlar sayesinde muhteşem performans vadediyor.

Vengeance LPX ramler uzun süredir performans sınırlarını zorluyor ve AMD ile yaptığı ortaklık sayesinde kendisini en tepe zirveye taşıdı. Çoğu modern platformla tamamen uyumlu. Yeni ASUS ROG Crosshair VIII Formula, MSI MEG X570 GODLIKE ve MSI PRESTIGE X570’deki Ryzen 3000 platformunda rekor kıran maksimum 4.866 MHz frekanslarını elde etmek için özel olarak tasarlandı ve tüm testlerden başarıyla geçti.

Corsair bellek ürünleri müdürü Reimar Goetze, “DRAM hızını piyasaya ilk çıkartan Corsair için heyecanlıyız” dedi. “Bilgisayar meraklıları konusundaki sadık yaklaşımımız, üst düzey bileşenler için şartları her zaman zorlamamızı bekliyor, bu yüzden daha azına razı olmazdık.”

Vengeance RGB Pro modülünde, her biri uyumlu adreslenebilir RGB Led’leri bulunuyor. Hepsi tüm Corsair bileşenleri ile uyumlu ve cihazlardaki aydınlatma ile sistem genelinde senkronize edilebiliyor. Sınırsız renkler ve çok katmanlı dinamik efektler için Corsair iCUE yazılımı ile programlanabiliyor. Günümüzün en gelişmiş sistemlerinde rekor kıran performansıyla Corsair Vengeance performans ailesi DRAM, en gelişmiş özel bilgisayarlar için mümkün olanın sınırlarını zorluyor.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular