Ana SayfaOYUNPC OYUNCrytek Crysis 3 Remastered İçin Çalışmalara Başladı!

Crytek Crysis 3 Remastered İçin Çalışmalara Başladı!

Crytek, Twitter hesabı üzerinden başka bir fotoğraf paylaştı. Burada Crysis 3 oyunundan bir ekran görüntüsü ve tweet dizisinin ikincisinde 3 yazıyordu. Bu da yakında bir remastered için bir duyuru yapılabileceğini öne sürüyor.

Birkaç ay önce sızan Crytek dosyaları, stüdyonun yakın gelecekte Crysis Remastered üçlemesini piyasaya süreceğine dair bazı planları ortaya çıkarmıştı. Bildiğiniz gibi ilk oyun çoktan geldi. Ancak diğer iki oyunun da süslü yeni görseller ve diğer iyileştirmelerle piyasaya sürüldüğüne dair resmi bir bilgi olmamasına karşın sızıntılar bunun olabileceği yönündeydi.

Crysis3 remastered 2 ModArtPC

Son birkaç gündür Crytek, Crysis Twitter hesabı üzerinden ince ipuçları bırakıyor. Bu da Crysis 2 ve Crysis 3 remastered versiyonlarının duyurulması konusunun gündemde olabileceğini gösteriyor. Öncelikle birkaç gün önce Crysis 2’den bir satır tweetlediler ve bugün ekip Crysis 3‘ten bir ekran görüntüsü paylaştı. Aşağıya bir göz atın:

Crytek‘in kesinlikle bir şeylerin peşinde olduğunu ve bu iki remastered oyunun yakında duyurulabileceğini söylemek için sadece resmi açıklamayı görmemiz gerekiyor.  Tahmin edilebileceği gibi yakın zamanda E3 fuarı var ve Crytek burada duyuru yapabilir. Crytek‘in her iki oyunu da aynı anda duyurmayı planlayıp planlamadığı ise henüz belli değil.

Crytek’in konu hakkında ne yapacağı henüz bilinmese de sitemiz üzerinden takipte kalıp, Crysis serisinin gelip gelmeyeceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Konu hakkında merak ettiğiniz ve duyduğunuz her şeyi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

65e601cca73a1e0d144f9f1925e322e4
Burak Sarı
Merhaba, ben Burak. Aslen bir #Fizyoterapist, biraz da mühendisim. Ama hepsinden önce teknoloji aşığıyım. Burada size bu aşka dair yeni bilgileri sunmak için varım.
Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular