Ana SayfaOYUNPC OYUNCS:GO’ya 3 Yeni Harita Geldi

CS:GO’ya 3 Yeni Harita Geldi

Rekabetçi bazında yıllardır sevilerek oynanan Counter-Strike: Global Offensive’e gelen yeni güncelleme ile 3 yeni haritaya kavuştu. Valve şirketinin en popüler oyunlarından biri olan Counter-Strike serisinin en son oyunu Global Offensive uzun bir zamandır oyuncuların severek oynadığı oyunlar arasında yer alıyor.

Breach, Ruby ve Seaside ismindeki haritalar güncellemeyi yaptıktan sonra oynanabilir oluyor. Breach isimli haritasında şirket görünümüne yer verilmiş. T ve CT taraflarında ki kıyafetler değişmiş.

Ruby haritasında şehir içi temasına yer verilmiş olup oynarken çok keskin noktalar tasarlanmış oyunu oynarken attığınız adıma ve çıkardığınız sese çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ek olarak Terörist tarafında kıyafet değişikliğine gidilmiş.

Seaside haritasında bir ada temasına yer verilmiş diğer haritalardan biraz daha küçük bir harita olan Seaside hızlı karşılaşmalar için tasarlanmış. Ayrıca pusucuların yararlanacağı bir çok alan mevcut. Bu haritada da Terörist kıyafetleri değişmiş.

seaside modart

Ek olarak Vertigo haritasında da değişiklere gidilmiş;

-Asansör boşluğunun yanına, mid geçidine bağlı olan bir merdiven eklendi. Bu merdivenden A tarafına bomba kullanımı yapılabiliyor.
-T spawn noktası geriye çekildi.
-T koridorundan mid’e atılan utility yolu genişletildi.
-A’nın arkasındaki iskele üzerine çıkış kolaylaştırıldı.
-A’nın arkadaşındaki kapı genişletildi.
-Birçok ufak bug düzeltildi.
-B side’a yeni bir giriş eklendi.
-B girişindeki kirişler kaldırıldı.
-B tarafındaki HVAC birimleri düzenlendi.
-B tarafına bomba atmak için yeni yollar eklendi.
-Asansör boşluğu kaldırıldı.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular