Ana SayfaOYUNPC OYUNCyberpunk 2077 Tekrar Ertelenmeyecek!

Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelenmeyecek!

Bir süredir herkesin ertelenmesine alışmış olduğu ve ‘Acaba yeni çıkış tarihini ne zaman açıklarlar?’ diye kendi kendine triplere girerek beklediği oyun, Cyberpunk 2077’den sevindirici haber sonunda geldi! ERTELENMEYECEK!

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihinin yeniden ertelenmesinin söz konusu, olduğu bir takım söylentiler vasıtasıyla yayılmıştı. Bu söylentiler; oyunu ön sipariş eden kullanıcılar ve oyunu bekleyen kullanıcılar arasında büyük bir nefretin CD Projekt Red’e yeniden yöneltilmesiyle son bulmuştu.

Bütün bu söylentilerin ardından IGN, CD Projekt Red’e ulaşıp kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Bu konuşmanın sonunda CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihinin değişmediğini ve oyunun 10 Aralık 2020’de çıkacağını tekrar onayladı.

Bu söylentilerin çıkış kaynağı ise Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabıydı. Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabının biyografisinden 10 Aralık 2020 ibaresini silmesi, ve 10 gündür hiç bir gönderi atmaması üzerine kullanıcılar oyunun ‘yeniden’ ertelendiğini düşünmeye başlamışlardı.

Neyse ki bu söylenti çok uzun sürmedi ve Cyberpunk 2077’nin 10 Aralık 2020’de çıkacağı IGN aracılığıyla CD Projekt Red tarafından bir kez daha onaylanmış oldu. Artık rahat bir nefes alıp, arkamıza yaslanıp 10 Aralık 2020 tarihini beklemeye koyulabiliriz.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular