ETS2’nin Yeni Harita DLC’si geliyor: Beyond the Baltic Sea 1 433

ETS2’nin Yeni Harita DLC’si geliyor: Beyond the Baltic Sea

Ets2 için SCS Software’nin resmi sitesinde yeni çıkacak DLC ile ilgili Şubat ayında görseller paylaşılmıştı. DLC hakkında bilgiler ve açıklamalarda geldi. Yeni DLC paketinde yer alacak baltık ülkeleri ve şehirleri şu şekilde olacak; Letonya-Litvanya-Estonya ve Rusyanın büyük şehirlerinden olan Saint Petersburg şehrini içerecek ve yeni haritanın temeldeki  coğrafyadan farklı bir yapıda olacağını belirten SCS Software. İlerleyen zamanlarda Rusyanın devamını görebilicegimize dair sızıntılar mevcut.

Fotografaki mor renkli kısım DLC de yer alacak ülkeleri belirtiyor. oldukça büyük alanı kapsıyan DLC’nin çıkış tarihi ve fiyatı henüz belirtilmedi.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #4 0 1662

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #4

Merhaba sevgili Modart pc takipçileri. Steam Serimizin 4. bölümünde yine sizler için bütçe dostu ve farklı türlerden oyunları listeledik. Umarım beğenirsiniz. :)

Layers of Fear

Bu zamana kadar hiç korku oyunu paylaşmamıştık. Korku oyunlarından şahsen ben hiç haz etmem. Fakat Layers Of Fear korku oyunlarına farklı bir boyut getiriyor. Hem sanattan hoşlanıyorsanız, hem de oyunun size sunduğu bulmacaları çözmeye çalışırken, girdiğiniz her kapıda farklı bir yolda olduğunuz gerçeği de sizi oyunu tekrar tekrar oynamaya sevk edecek. Oyunu şuanda steam üzerinden %75 indirimle 7.75 TL den satın alabilirsiniz. Ayrıca Masterpiece edition sürümünü de 9 TL gibi bir fiyattan satın almak mümkün.

İlaveten türkçe dil desteğinin bulunduğunu da eklemek isterim. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

Tuval önünde kendi kendine şekillenirken, sen içkinden bir yudum daha al. Köşede loş bir ışık titreşiyor. Sayısız sanat eseri yarattın ama bunun gibi olanını asla. Neden daha önce yapmadın ki? Geriye dönüp baktığında her şey o kadar da açık görünüyor ki. Arkadaşların, eleştirmenler, iş ortakların… Yakında hepsi görecek. Ama hala eksik bir şeyler var…

Korku dolu gözlerle yukarı bakıyorsun. Bu melodi… Bu piyano sesi miydi? Sanki o çalıyor gibiydi… Ama bu imkansız. O gitti. Hepsi gitti.
Odaklanman gerek. Bu aşamaya gelmen ne kadar sürdü? Çok uzun ama artık önemli değil. Artık hiçbir şey dikkatini dağıtamaz. Neredeyse bitti. Hissedebilirsin. Senin Başyapıtın.

Gerçek bir korku şaheseri tuvale aktarılırken yardım etmeye cesaretin var mı? Layers of Fear ağırlıklı olarak hikayeye ve keşfe dayanan, birinci şahıs bir psikodelik korku oyunu. Çılgın bir ressamın zihninin derinliklerine dalıp, sürekli değişen bu muazzam Viktorya dönemi malikanesinde gezinirken deliliğinin sırlarını da ortaya çıkart. Ressamı saran sanrı, korku ve dehşetin perdesini aralarken, onun uzun süredir bitirmek için yanıp tutuştuğu başyapıtı tamamla.

Peki bize neler sunuyor ?


• Psikodelik korku – Kameranın her dönüşüyle ortam görünümünün tamamen değişmesi, cinnet hissi yaratıyor.
• Viktorya dönemi atmosferi – 19. yüzyılın başyapıtı olan tablolardan, mimari ve dekoratif ögelerden ilham alan bir oyun dünyasını keşfet.
• Özgün ve klasik sanat – Çok sayıda özgün sanat ve müzik eseri hikayeyi ve ortamı ete kemiğe büründürüyor.
• Hikaye odaklı keşif – Ressamın karanlık ve trajik geçmişine ait ayrıntıları yalnızca etrafı keşfederek ortaya çıkarabilirsin.

Batman: Arkham Knight

Batman’i seven olduğu kadar sevmeyeni de vardır elbet. Fakat sevseniz de sevmeseniz de, oyunda Batman gibi bir karakter ile Gotham şehrini yok etmek isteyen art niyetli insanların önüne geçmek, oldukça keyifli. Mevzu basit, görev yap, kendini geliştir. Oyun şuanda steam üzerinden %60 indirim ile 23,60 TL den satın alınabiliyor, ayrıca Premium Edition sürümü ise yine %60 indirim ile 35,60 TL den erişilebilir durumda. Oyuna şuradan erişebilirsiniz.

İlaveten Steam de DC oyunlarının hepsinde indirimler mevcut. Batman serisinin bütün oyunları gayet makul fiyatlarla satılıyor. Serinin son oyunu olduğu için ben bunu yazmayı tercih ettim. DC oyunlarının büyük indirimlerine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

Batman ™: Arkham Knight ödül kazanan Arkham üçlemesini Rocksteady Stüdyolarından destansı bir sonuca getiriyor. Yeni nesil platformlar için geliştirilen Batman: Arkham Knight, Rocksteady’nin Batmobile’in benzersiz tasarlanmış versiyonunu tanıttı. Arkham serisinin alkışlanarak oynatılan oyunu ile birlikte bu efsanevi aracın ilavesi, oyunculara sokaklarda gözyaşı döktüğü ve Gotham City’in bütün siluetinde uçmak için oyunculara nihai ve eksiksiz deneyimi sunuyor. Bu finalde, Batman, Gotham’ın süper suçlularını birleştirip Batman’ı sonsuza dek yok etmek için, korumak için ant içtiği şehre karşı nihai tehditle karşı karşıya.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Be The Batman” – Dark Knight’ın Rocksteady’nin Arkham üçlemesinin son bölümüne girmesiyle birlikte tam Batman deneyimini yaşa. Oyuncular, Batmobile’in tanıtımı, FreeFlow Combat, adli tıp ve navigasyon gibi imza özelliklerinin geliştirilmesiyle daha önce hiç olmadığı gibi Dünyanın En Büyük Dedektifi olacaklar.
 • Batmobile’i Tanıyalım – Batmobile, tamamen görsel bir görünüm ve tam donanımlı üst düzey teknoloji araçlarıyla tamamen yeni ve orijinal bir tasarımla canlanıyor. Oyun dünyasında tamamen sürülebilir olması ve yüksek hızlı takip modundan askeri sınıf savaş moduna geçebilmesi için tasarlanan bu efsanevi araç, oyunun tasarımının kalbinde oturuyor ve oyuncuların Gotham’ da inanılmaz hızlarda sokakları ağlatmaya imkan sağlıyor. Bu ikonik araç Batman’ın her açıdan yeteneklerini artırıyor; navigasyon ve adli tıptan savaş ve bulmacayı çözerek gerçek ve kesintisiz bir insan ve makine birliği duygusu yaratıyor.
 • Batman: Arkham Knight, Gotham Şehrine tümüyle savaş getiriyor. Batman: Arkham Şehrindeki mahkûmlara karşı yıkıcı komploya tırmanan Batman: Arkham Asylum’un çarpıtılmış çatışmaları, Gotham’ın geleceği için nihai gösterilerle doruğa ulaşıyor. Scarecrow’un merhametinde, Batman dünyasında tamamen yeni ve özgün bir karakter olan Arkham Knight’ın yanı sıra Harley Quinn, Penguin, Two, Face ve Riddler. Gibi kötüler ile karşılaşın.
 • Gotham City’in tamamını keşfedin – Oyuncular ilk kez Gotham şehrini tümüyle açık ve ücretsiz bir oyun dünyasında keşfedebilme şansına sahipler. Batman: Arkham Şehri’nin beş katından daha fazlası, Gotham City, Arkham oyunlarının bilinen ayrıntılarıyla aynı düzeyde, elle hazırlanmış bir dikkatle hayata geçirildi.
 • Yan Misyonlar – Oyuncular Gotham sokaklarında patlayan karışıklıklara kendilerini tamamen sokabilirler. Oyunculara bireysel kötücüllere odaklanma veya onları kökten sökme veya yüksek profilli suçlu beyniyle karşılaşmalar da garanti altına alınmıştır.
 • Yeni Savaş ve Gadget Özellikleri – Oyuncular, daha önce hiç olmadığı kadar çok dövüş hareketleri ve yüksek teknolojiye sahip araçlar kullanabilir. Batan’ın kullanım bandı bir kez daha adli tıp araştırması, gizli intruzyon alanını genişleten yeni aygıtların tümünü içerecek şekilde Batman’ın Bataran’a batarangs, grapnel gun ya da line launcher mid-glide gibi gadget’ları yerleştirmesine olanak tanıyan yeni “gadget’lar” yeteneği. Ve dövüş becerileri.

NBA 2K17

Uzun uzun anlatacak pek bir şey yok. Basketbol oyunu işte :) Oyunu şuan Steam üzerinden %75 indirim ile 49,75 TL den satın alabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

NBA 2K16’nın rekor kıran lansmanının ardından NBA 2K serisi, NBA 2K17 ile en gerçekçi spor video oyunu olma iddiasını desteklemeye devam ediyor. “Tüm spor video oyunlarının onun gibi olmak istediği” (GamesRadar) bu seride NBA 2K17, oyunu yeni seviyelere taşıyacak ve video oyunu ve gerçeklik arasındaki çizgiyi belirsizleştirmeye devam edecek.

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild™ Gerçekten vaktinizi çok güzel geçirebileceğiniz bir oyun, hele ki avcılıktan hoşlanıyorsanız tadından yenmez. Oyun şuan %33 indirim ile 32,83 TL den satılıyor. Pek bir indirim yok, ama çok yeni bir oyun olduğunu varsaydığımız zaman, hem de sunduğu keyifli oynanış ile kesinlikle parasını hak eden türden bir oyun. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

theHunter: Call of the Wild, şimdiye kadar yaratılan en sürükleyici av deneyimini sunar. Görkemli geyik ve büyüleyici bizondan sayısız kuşa, yaratıklara ve vahşi doğanın böceklerine kadar yaşam dolu güzel ve açık bir dünyaya adım atın. Bu 130 kilometrekare büyüklüğündeki dünya, Avalanche Studios’un on yılı aşkın aksiyon oyunu geliştirme deneyimi üzerinde yükselen ödüllü teknolojisi Apex kullanılarak yaratıldı. Zengin tek oyuncu tecrübesine ek olarak theHunter: Call of the Wild, 8 oyuncuya karar – iş birliği veya rekabet modunda – oynanabilecek benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor. Mükemmel av deneyimlerinizi paylaşın, böbürlenin!

Peki bize neler sunuyor ?

Yeni Nesil Avcılık Deneyimi.

 • theHunter: Call of the Wild, şimdiye kadar yaratılan en sürükleyici av deneyimini sunar. Görkemli geyik ve büyüleyici bizondan sayısız kuşa, yaratıklara ve vahşi doğanın böceklerine kadar yaşam dolu güzel ve açık bir dünyaya adım atın.
 • Karmaşık hayvan davranışlarını, dinamik hava olaylarını, tam gece ve gündüz döngülerini, atış simülasyonunu, son derece gerçekçi akustiği, çok yönlü bir rüzgâr sistemi tarafından taşınan kokuları ve daha fazlasını deneyimleyin. Tüm sistemler yoğunluğu arttırmak ve avcı rolünü size daha iyi hissettirmek için birlikte çalışır.

Muazzam Açık Dünyayı Keşfedin.

 • Sulak alanlar ve yoğun ormanlardan yemyeşil vadilere ve açık tarlalara kadar değişen yaklaşık 128 kilometrekarelik araziyi keşfedin. theHunter: Call of the Wild’ın geniş dünyası, ayrı ve farklı av rezervlerine ayrılmış, her biri sürprizlerle ve unutulmaz anlarla dolu.
 • Bulunduğunuz yerdeki görevleri ve zorlukları kabul edin veya alışılmışın dışına çıkın. Gözetleme yerlerini, av kulelerini ve karakolları keşfedin. Bütün bunlar, büyük açık dünyada sizin hızla ve zahmetsizce hareket etmenizi sağlar.

Yapımda On Yıl.

 • theHunter: Call of the Wild, 6 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu ve 7 yıldır devam eden faaliyetiyle Expansive World’ün göze çarpan avcılık oyunu olan theHunter’ın gelişmiş versiyonudur.
 • Avalanche Studios ve Expansive Worlds, yeni nesil oyunculara avcılığı getiriyor. theHunter: Call of the Wild, on yıl boyunca aksiyon oyunları geliştiren ödüllü bir teknoloji olan Apex – Avalanche Open World Engine kullanılarak geliştirilmiştir.

Avcı Olun. Avı Tasarlayın.

 • Bir dizi tüfek, tabanca ve yay satın alıp teçhiz edin. Bunları dürbünler ve farklı mühimmat türleri ile kişiselleştirin. Favorilerinizi bulun ve ustalaşın. Çeşitli yetenek ve donanımların kilidini açarak karakterinizi geliştirin. Hayvanları çeken ürünlerin ve kokuların nasıl kullanılacağını öğrenin; ancak her şeyden önce avınızı inceleyin: Hayvanların davranışlarına, özelliklerine ve hareket biçimlerine iyice dikkat edin.
 • Avlanmada yeni misiniz? Sorun değil. İster ümit vaat eden bir acemi isterse bu işin gediklisi bir eski kurt olun, akıllı sistemler avlanmada maksimum faydayı sağlamak için size yardımcı olacaktır.

Av Deneyimlerinizi Paylaşın. Avınızla Böbürlenin.

 • Zengin tek oyuncu deneyimine ek olarak theHunter: Call of the Wild benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor. 8 kişiye kadar arkadaşlardan (ya da tamamıyla yabancı kişilerden) oluşan bir grupla iş birliği veya rekabet halinde oyuna katılın. Oyun içi görevlerin ve etkinliklerin tadını çıkarın. Avcılık, arkadaşlarla paylaşıldığında daha tatmin edici ve heyecan vericidir. Deneyimlerinizi paylaşın, avınızla böbürlenin.
 • theHunter, oyuncu topluluğu ile birlikte kendini vadeden bir seri. theHunter mirasına bağlı kalarak yaratılan theHunter: Call of the Wild’ın daha iyiye doğru evrimi de yine oyuncularının derin bilgisi ve rakipsiz bağlılığı sayesinde olacak. Hep birlikte bunu daha da zengin bir deneyim haline getireceğiz.

Şimdilik bu kadar. Umarım oyunları beğenirsiniz. :)

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #3 0 1660

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #3

Sevgili ModartPC takipçileri. Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar serimizin 3. bölümü ile, size yine bol indirimli ve güzel vakit geçirmenize olanak sağlayacak oyunları listeledik. Umarım beğenirsiniz. :)

Depth

 

Oyunda ister köpek balığı olup geleni geçeni ham yapmak, ister dalgıç olup köpek balığını mangal yapmak tamamen size kalmış. (Yanına da bir büyük) :) Oyun şuan Steam üzerinden %75 indirimle 7,75 TL ye satılıyor.

BU OYUN HAKKINDA
Bir köpekbalığı veya dalgıç olarak karanlık bir su altı dünyasında oyna ve zeka, takım oynu ve gizlilik yoluyla düşmanlarını alt et. Depth, tansiyonu içgüdülerle birleştirir, ister başka oyuncularla ister yapay zekaya karşı kalbini zorlayacak heyecanda oyunlar sunar.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Köpekbalığı olarak oyna
  7 köpekbalığı türünün her biri için, hız ve duyular en büyük silahlardır. Avını okyanusu geçerek takip et ve jilet keskinliğindeki dişlerinle onları ikiye ayır. Büyük Beyaz, Kaplan, Mako, Boğa, Çekiçbaş, Harmancı, hatta efsanevi Megalodon ol!
 • Dalgıç olarak oyna
  Bir dalgıç olarak derinliklerdeki hazineleri aramalı ve envanterini büyütmelisin.Zıpkın, tabanca, sualtı saldırı tüfekleri ve su altı mayınları gibi çok sayıdaki etkili alet edevatını kullanarak kendini koru.
 • Kalbini zorlayacak bir atmosfer
  Okyanusun karanlığında yüzmenin yarattığı korkuyu tat. Dinamik ışıklandırma ve gölgeler seni sürekli tetikte tutacak özel ve gergin bir atmosfer yaratacak.
 • Oyun tarzını geliştir
  Dalgıcın için yeni egzotik silahlar ve köpekbalığın için “evrimler” açarak oyun boyunca yeni taktiksel avantajlar elde edebilirsin. Sürekli olarak istatistiklerini ve steam başarımlarını takip edebilir, bu sayede kendine yeni hedefler bulabilirsin. (Bazen bu gerçek bir hedef olur.)
 • Yapay zeka botlarıyla kendini geliştir
  Henüz çevrimiçi oyuna hazır değil misin? Depth yeteneklerini geliştirmen için karşına zekice tasarlanmış yapay zekalı düşmanlar koyar ve bu düşmanların zorluk seviyesini istediğin gibi ayarlayarak kendini geliştirebilirsin.

Grid 2

 

 

Grid 2 yarış oyunlarını seven oyuncular için Need For Speed in aksine yeri geldiğinde frene basmanızın gerektiği, çok çeşitli araçları ve haritaları ile oyunculara keyifli bir yarış deneyimi sunuyor. Oyunu şuan Steam üzerinden %75 indirim ile 12,25 TL ye satın alabilirsiniz.

BU OYUN HAKKINDA

GRID’in devamı olan GRID 2’de hızlı olun, ilk olun ve ünlü olun. İleri AI’ya karşı saldırgan bir yarış deneyimleyin ve GRID 2’nin her ikonik otomobilin arkasındaki kontrolün heyecanını güçlendiren yeni TrueFeel ™ Taşıma sistemi ile yarışa dalın. EGO Oyun Teknolojisi Platformunun yeni nesli, motor sporunun dünyadaki gelişmekte olan dünyasında kendinizi üç kıtada kanıtladığınız bir yarış sunar.Lisanslı araçlar, şehir sokakları ve ölümcül dağ yollarındaki yoğun, acımasız yarışlarda üst sıraya çıktığınızda şöhretinizi, taraftarlarınızı ve servetinizi kazanın. GRID 2 aynı zamanda yenilikçi modlarla çok oyunculu yarış için yeni standartları, tamamen ayrı bir ilerleme sistemi ve Codemasters Racing oyunları için ücretsiz çevrimiçi uzantı olan RaceNet ile derin bir yarış deneyimi sunuyor.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Araçların gerçekçi sürüş heyecanı için GRID 2’nin TrueFeel ™ Taşıma sistemi güçlendi.
 • Cesur yarışlarda ileri AI’ya karşı kendinizi kanıtlayın.
 • Motor sporlarının yeni bir dünyasının tepesine doğru çıkın.
 • Kapsamlı ve ayrı bir online platform, çok oyunculu yarış.
 • Codemasters’ın EGO Oyun Teknolojisi Platformu tarafından desteklenen, hasar ve çarpıcı görseller için GRID 2, yarışmada mükemmel teknik standardı belirler.
 • Çarpıcı bir şekilde farkedilen şehir sokaklarını ve ölümcül dağ yollarını keşfedin.
 • Üç kıta da yarışlara girip kazanarak kendinizi kanıtlayın

Anno 2070

 

2070 yılını simüle eden bu oyunda. Deniz seviyesinin yükselmesi ve bu durumun size bir takım zorluklar çıkarmasını konu edinen oyunda, sıfırdan yeni bir şehir yaşantısı oluşturmaya dair, bir şehrin ihtiyacı olan bütün gereksinimleri karşılayıp. Şehrinizi büyütüp, refah içinde yaşayan bir toplum oluşturmak zorundasınız. Oyunu şuan Steam üzerinden %75 indirimle 17,49 TL den satın alabilirsiniz. Fakat Complete Edition sürümü ise DLC içerikleriyle beraber yine %75 indirimle birlikte 26,25 TL den satılıyor. Kararı verecek olan sizsiniz. :)

Aynı şekilde serinin son oyunu olan Anno 2205 i de %50 indirim ile 69,50 TL den satın almanız mümkün. Fakat biz daha uygun fiyatlı, her bütçeye hitap edebilecek oyunları sizlere sunmaya özen gösterdiğimizden, Anno 2070’ten bahsetmeye karar verdik.

BU OYUN HAKKINDA
Yıl 2070. Dünya değişti. Okyanusun yükselen seviyesi kıyı kentlerine zarar verdi ve iklim değişikliği, geniş arazileri zor koşullara soktu. Ödüllü strateji serisinden Anno 2070 kapsamlı ekonomik yönetim sisteminde kaynakları, diplomaları ve ticareti masterlamanız gereken zorluklarla dolu yeni bir dünya sunuyor. Geleceğin toplumunu oluşturun, adaları kolonileştirin ve yönetilecek binalar, araçlar ve kaynaklardan oluşan geniş yelpazede mega şehirler yaratın. Robot Fabrikaları, Petrol Rafinerileri ve Elmas Madenleri gibi mühendis üretim zincirleri ve çeşitli mal ve eşyalarla ticaret yapıp, şehrinizi büyütün.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Anno franchise’ini başarıya ulaştıran temel prensiplere bağlı kalırken, yakın gelecekteki düzenlemeler sayısız yeni oyun mekaniği, mimari atılım ve yeni zorlukları da beraberinde getirecektir. Buna ek olarak, oyuncular daha önce Anno oyunlarında görülmemiş olan büyük şehirler inşa edebilecekler!
 • Geleceğin Mimarı Olun Yarının dünyasını şekillendirmek için mevcut dünyanın zorluklarına dikkat edin.
 • Endüstriyel ya da verimli bir seyir izlemek için Tycoons’a katılabilirsiniz ya da daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir yön oluşturmak için Ecos’la yandaş olabilirsiniz.
 • Gelişen, Dinamik Dünya da kararlarınız, çevre yapısı ve mimari görünümün nüfusun ihtiyaçları üzerinde bir etkisi olacaktır.
 • Gizli Derinlikleri ve Yeni Kaynakları Keşfedin Denizin ve gökyüzünün gizemleri keşfedilmeyi bekliyor.
 • Geleceğin ulaşım sistemlerinden yararlanın ve güçlü bir ekonomi geliştirin.
 • Master için Yeni Özelliklere Sahip Geliştirilmiş Anno Kıyı mürettebatı, kıyı devriyeleri tarafından saptanmadan limanlara zarar verir veya nüfuzunuzu genişletmek için güçlü figürlerle ittifaklar kurar.

Umarım oyunları beğenirsiniz. :)

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #2 0 1644

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #2

Bildiğiniz üzere Steam indirimlerini sizler için takip ediyoruz. Steam üzerinde almaya değer oyunlarla karşılaştıkça bu serimiz sizler için devam edecek. Serimizin ikinci bölümünde yine çok güzel oyunları sizlerle buluşturuyoruz. Umarım beğenirsiniz. :)

Just Cause 3 

Just Cause 3 açık dünya bir aksiyon oyunu. Gerçekten aksiyona dair ne varsa bu oyunda bol bol mevcut. Öyle sağlam bir hikaye beklemeyin, oyunun öyle bir amacı yok. Bu oyunun amacı sizi streslerinizden arındırmak. Oyunun aynı zamanda Multiplayer olarak oynanabildiğini de eklemek isterim.Oyun şuanda Steam de 28 Temmuz’a kadar ücretsiz olarak oynanabiliyor. Bu süre zarfında oyunu tam %75 indirim ile 18,75 TL den satın alabilirsiniz. Aynı zamanda DLC’leri ile birlikte satın almak isterseniz şayet o zaman yine %75 lik bir indirim ile 28,50 TL den satın alabilirsiniz.


BU OYUN HAKKINDA
Akdeniz cumhuriyeti, doyumsuz bir iktidar iştahına sahip diktatör General Di Ravello’nun acımasız kontrolü altında olmaktan dolayı acı çekiyor. Rico Rodriguez, generalin iktidarını herhangi bir yolla yoketme görevini yerine getir. Gökyüzünden deniz yatağına kadar 400 kilometre karenin üzerinde eksiksiz bir silah cephanesi, araçlar ve mühimmatlar ile, kaostan hayal edebileceğiniz en yaratıcı ve patlayıcı yollarla açığa çıkmaya hazırlanın.


Bize Neler sunuyor ?

 • Tam özgürlük ile Akdeniz’de bir ada cenneti keşfedin – neredeyse sıfır limitli, açık bir dünyada skydive, BASE jump ve free dive ile havada kayarak Wingsuit’iniz ile dağların arasından geçip yeni bir yol keşfedin.
 • Binaları kullanmak, araçlara el koymak, hızlı hareket ettirmek veya nesneleri birbirine bağlayarak Kaos’a neden olan yaratıcı yeni yollar bulmak için Kanca ve Paraşüt kullanın.
 • Askeri üslerde, limanlarda, ceza infaz kurumlarında, polis karakollarında ve haberleşme tesislerinde bir diktatörü çökertmek için büyük yıkım zincirleri yaratmaya Av tüfeği ve füze rampasından, tank sıkışmalarına ve hava saldırılarından geniş bir patlayıcı silahıyla kendinizi silahlandırın.
 • Sürat tekneleri, jetler, helikopterler, turbo yakıtlı spor otomobilleri ve süper bisikletler dahil olmak üzere sürmek için çok çeşitli araçlar arasından seçim yapın.
 • Düzinelerce meydan okuma misyonu ile maceracı olun ve topluluk rozetleri kazanın.

Titan Quest Anniversary Edition


Titan Quest ise aksiyon RYO türünde gerçekten oynaması oldukça keyifli bir oyun. Bolca yaratık katlederek daha güçlü eşyalar edinip, bu sefer daha güçlü yaraktıklar katlettiğiniz oyunda, aynı zamanda boss fight’lar da mevcut. Oyun şuanda Steam üzerinden %80 indirim ile 6,20 TL den satışa sunuluyor. Aynı zamanda oyunun 2007 de çıktığını da eklemek isterim. Oyunun Anniversary edition olması ile bünyesinde bir takım değişiklikler sağlanıyor.
Bize neler sunuyor ?

 • Yerleşik bir sesli sohbet ve en iyi çok oyunculu bağlantı için çözen NAT gibi yeni özellikler de dahil olmak üzere, geri yüklenen ve geliştirilmiş çok oyunculu işlevselliği Daha fazla çözünürlük, daha büyük kamera mesafesi ve ölçeklenebilir UI boyutu desteği ile birleştiriyor
 • Geliştirilmiş performans ve genel kararlılık Yeni modding seçenekleri ve tam entegre atölyesi aracılığıyla modcular için destek sağlıyor.
 • Tüm Masteries, hasar türleri, benzersiz öğeler ve setlerdeki iyileştirmelerle tam denge sağlandı.
 • On yıllarca topluluk düzeltmeleri de dahil olmak üzere sayısız hata düzeltmesi ve diğer iyileştirmeler.
 • Büyük partiler için artan zorluklar, ödüller ve daha da fazla zorluk seviyeleri
 • Karşılaşacak onlarca yeni kahraman ve patron.
 • İyileştirilmiş düşman ve evcil hayvan.
 • AI Yaşam kalitesi, daha yüksek yığın limitleri, hızlı öğe alım, daha büyük bir kayıt ve hız ayarı gibi özellikler.
 • Duraklatılmış patlatmalar, test öğelerinin kaldırılması ve çoklu oynatıcıda mod karşılaştırmasıyla hile azaltılması
 • Arkadaş Davetiyeleri 

Gas Guzzlers Extreme

 

Gas Guzzlers Extreme çok oyunculu hem yarış hem savaş oyunu bir nevi ölüm yarışı filmini andıran oyunda gerçekten aksiyonun ve keyfin doruklarına varabilirsiniz. Hele ki yarış oyunlarını çok seviyorsanız ve tekdüzelikten sıkıldıysanız, bu oyun imdadınıza yetişecektir. Üstelik oyun şuanda Steam üzerinden %80 indirimle 7,80 TL ye satın alınabiliyor. Ayrıca Gold pack sürümü ile 11TL, Four pack(bütün DLC’lerin olduğu sürüm) ise 21,80 TL den satın alınabiliyor.
BU OYUN HAKKINDA
Gas Guzzlers Extreme hızlı, öfkeli, silahlı, bir ton araç, silah, yükseltme, parça üzerinde ikramiye ve ortamlara sahip olan delice bağımlılık savaşı yarış oyununda aksiyon dolu bir yolculuk yapın. Gas Guzzlers Extreme ekip / klan muharebeleri eklenerek araç muharebesi deneyiminde heyecan verici yeni bir deneyim. Oyuncular, düşük performanslı araçlarla oyuna başlarlar ve kısa sürede yüksek oktanlı yarışlar ve arenada savaşlar yaparak para kazanarak yüksek performanslı modellere ulaşabilirler.

Oyun boyunca ilerledikçe yeni oyun modları, ve araçların kilidi açılır. Sürüş ve dövüş becerilerini geliştirmenin yanı sıra, oyuncular kendi klan üyeleri ile eşleşecek şekilde kendi araçlarını özelleştirerek ya da kendi isteği doğrultusunda araçlarını özelleştirebilir.
Bize neler sunuyor?

 • 12 saatten fazla süren bir  tek oyuncu hikayesine sahip en iyi yarış.
 • 7 farklı modla (klasik ırk, güç ırk, savaş yarışı, nakavt, ölüm maçı, ayakta duran son adam ve bayrağı yakalayan) hızlı çok oyunculu turnuvalar; Ekip oyun modunda 4 takıma kadar takım mevcuttur.
 • 40 parça, 8 arenada ve 7 farklı ortamda 350+ mil yol. 12 benzersiz silah, silahlar üzerinde bonus ve güç yükseltmeleri.
 • 18 özelleştirilebilir araba (12+ yükseltme, renk, jant, çıkartma, vb.).
 • Çoklu yol parçaları ve sponsorlu etkinlikler.
 • AI botlarla anında oynama
 • diğer oyuncular eğlenmeye başlarken çok oyunculu maçınızı oluşturun
 • Geniş araç hasarına, hareket bulanıklığına ve özel boyalara sahip, güzel görüntülenen yüksek çözünürlükte araç görselleri
 • Direksiyon seti desteği.
 • Benzersiz espri tonları.

Umarım oyunları beğenirsiniz. Serimizin bir sonraki bölümünde görüşmek üzere. Sevgili Modart pc takipçileri :)

Steam İndirim Tarihleri ‘Kara Cuma’ 0 576

Black Friday (Kara Cuma)

Steam İndirim Tarihleri ‘Kara Cuma’ Oyun severlerin merakla beklediği büyük Steam indirimlerinin tarihleri sızdırıldı. Steam’ın yaklaşan indirimi Black Friday yani Kara Cuma indirimi önümüz deki hafta içerisin de başlayacağı söyleniliyor.
Kara Cuma indiriminin 24 Kasım’a kadar değil, ancak içeri den sızıntı yapanlar Steam’in 22 Kasım Çarşamba günü – bu durumdan birkaç gün önce başlamak üzere bir indirim tarihi olacağı söylentisi var.

Steam’ın indirimlerini beklen oyuncular olarak en iyi indirim tarihi olarak Kış yani Yılbaşı indirimi ve Yaz indirimleri olarak biliniyor.

Geçtiğimiz ay da Cadılar Bayramının tarihi 26 Ekim 1 Kasım olarak belirtilmişti yine bu ay ‘Kara Cuma’ Black Friday indirim tarihi ise 22 Kasım 28 Kasım Arası olacağı söyleniyor.

Tarihler şöyle olacak:

 • Cadılar Bayramı: 26 Ekim – 1 Kasım
 • Steam Sonbahar (Black Friday) indirimi: 22 Kasım – 28 Kasım arasın da olacağı belirtiliyor.
 • Steam Kış indirimi : 21 Aralık – 4 Ocak

Bu tarihler arasın da Black Friday indirimin de hangi oyunların indirime gireceği konusun da pek bilgi yok ama geçen sene indirime giren oyunlar.

Steam geçen sene indirime giren oyunlar.

 • DOOM: 72 TL’ye düşmüştü.
 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: 65 TL
 • Fallout 4: 59 TL
 • Counter-Strike: Global Offensive: 16 TL
 • The Elder Scrolls V: Skyrim: 10 TL
 • GTA V: 89.5 TL
 • Far Cry 4: 45 TL
 • The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition: 44.99 TL
 • Rocket League: 18 TL
 • Euro Truck Simulator 2: 9.75 TL
 • Just Cause 3 XL: 32 TL
 • Total War: ATTILA: 20 TL

 

Daha önceki yıllar da olan indirimler de bu sene olacak indirimler için ; yeni çıkan ve popülaritesi yüksek olan oyunların %80’e varan indirimler olacağını belirtebiliriz çünkü her yıl gibi bu tarz oyunların indirimleri yüksek oluyor bazen 50 TL’lik oyunlar 15 TL’ye düşebiliyor çünkü oyuncuları kaybeden oyun yapımcıları mutlaka indirim tarihlerin de oyunlarının fiyatlarını düşük tutuyor.

Mesela American Truck Simulator pek satın alınmadı geçtiğimiz ay da Cadılar Bayramın da 20 TL’ye kadar düştü oyun.

Bu ay indirim’de tahminen 21-23 TL arası indirime gireceğini söyleyebilirim.

Sizin de indirim hakkın da görüşlerinizi almak isteriz.

Rockstar, Open IV Hakkında Açıklama Yaptı 0 604

Rockstar, Open IV Hakkında Açıklama Yaptı

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz gün sizlere en yaygın olarak kullanılan GTA 5 mod yükleme aracı olan Open IV’ün, Gta 5’in yayıncısı Take Two’nun girişimleri üzerine kapattırıldığına dair haber paylaşmıştık. Bunun üzerine Rockstar’dan cevap gecikmedi

 

Open IV’ün geliştiricisi, Take Two’dan mektup aldığını, bunun üzerine Open IV durdurulmuş ve internet sayfasındaki indirme linki kaldırılmıştı. Take Two, bunun üzerine açıklama yapmamayı seçse de Rockstar Games konuya ilişkin açıklama yaptı;

“Take Two’nun bu eylemi kişisel mod yapanları hedeflemiyor, malesef, OpenIV son zamanlarda ortaya çıkan, oyuncuları rahatsız eden ve GTA Online tecrübesini herkez için kötüleştiren zararlı modların kullanılmasına şans tanıyor. Biz, Oyuncularımızın negatif anlamda etkilemeden nasıl desteklemeye devam edebileceğimizi çözmek için çabalıyoruz”

Bu açıklamadan çıkarılacak sonuç ise; Rockstar, oyuncların mod yapımından rahatsız olmadığı, GTA 5’in senaryo modunda bu modların kullanılmasına sıcak bakıyor. Fakat Open IV mod aracanın kötüye kullanılması oyuncuların huzuru bozulacak şekilde kullanılması oyunun dengesini bozuyor.

“Bilgisayarınızda Open IV programı var ise GTA 5’e mod yapmaya devam edebileceksiniz, ancak Open IV sitesindeki indirme linki kalktığı için farklı sitelerden indirebileceksiniz oda ne kadar güvenilir olur bilemem.”

PS4 Black Friday’da İndirime Girecek Olan Oyunlar 0 574

İşte o indirime girecek oyunlar hakkın da detaylı bilgi ve liste

PS4 Black Friday’da İndirime Girecek Olan Oyunlar Call of Duty: WWII 40$’dan satışa sunulacağı söyleniliyor, Assassin’s Creed Origins ise $35’dan satışa sunulacak.
Destiny 2 $27’dan (GameStop) da , NBA 2K18 $29 (Walmart)’da , Need for Speed Payback for $35 tüm mağazalar da, ve Wolfenstein II: The New Colossus ise $25’dan büyük bir fiyatla indirime gireceği söyleniliyor. Persona 5’de $29 (Walmart) , Horizon: Zero Dawn $19 (Walmart) , ve Uncharted: The Lost Legacy $29 (Walmart).

Gelelim Dünya devi Sony’in indirimlerine Sony, Kara Cuma günün den önce satışını indirimleri erken den başlattı, ancak yalnızca PS Plus üyeleri şimdilik erişebiliyor. Satış, bütün PSN üyelerine 21 Kasım’da genişleyecek ve bu nokta da daha fazla oyun da indirime girecek.
Şu an için sınırlı bir erişim var ve indirimler fiziksel versiyonlara kıyasla daha iyi bir indirim değil ancak satış’ta Ac Origins 42$ Amerikan Doları, Fifa 18 36 Amerikan doların dan ve South Park gibi büyük yeni oyunlar indirim listelerin de içeriyor. The Fractured

Satış, bütün PSN üyelerine 21 Kasım’da genişleyecek ve bu noktada daha fazla oyun da içerecek. Şu an için sınırlı bir seçim var ve indirimler fiziksel versiyonlara kıyasla daha dik değil ancak satış, AC Origins (42 ABD Doları), FIFA 18 (36 ABD Doları) ve South Park gibi büyük yeni oyunları içeriyor : South Park: The Fractured But ise (42$)’dan satışa sunuluyor.
Aşağı daki listemiz de bütün oyunların indirim fiyatlarını görebilirsiniz.

İşte indirime girecek oyunların detaylı listesi.

Agents of Mayhem

$20 (GameStop)
$29 (Walmart)
Ark: Survival Evolved

$29 (Walmart)
$35 (GameStop)
Assassin’s Creed Origins

$35 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Hedef Fiyat)
$40 (Toys R Us)
Assassin’s Creed Origins w/ season pass

$70 (GameStop)
Batman: Arkham Knight

$12 (Walmart)
Battlefield 1 Revolution

$29 (Walmart)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$35 (Hedef Fiyat)
BioShock: The Collection

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$20 (GameStop)
Bloodborne

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Borderlands: The Handsome Collection

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Call of Duty: Advanced Warfare

$12 (Walmart)
Call of Duty: Black Ops III

$19 (Walmart)
$40 (Toys R Us – Doğrulanmadı Henüz)
Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition

$29 (Walmart)
$35 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Call of Duty: Infinite Warfare

$19 (Walmart)
$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Hedef Fiyat)
Call of Duty: Infinite Warfare w/ Modern Warfare Remastered

$35 (GameStop)
Call of Duty: WWII

$40 (En İyi Satın Alma Fiyatı- Doorbuster)
$43 (Walmart)
$45 (Hedef Fiyat /Toys R Us)
$50 (GameStop)
Call of Duty Combo Pack (WWII / Infinite Warfare)

$59 (Walmart)
Cars 3: Driven to Win

$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
$40 (Toys R Us)
Cities: Skylines

$20 (GameStop)
Constructor

$20 (GameStop)
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı – Doorbuster / Hedef Fiyat / Toys R Us)
$29 (Walmart)
$35 Çorap Paketi (GameStop)
Dead Alliance

$20 (GameStop)
Deadpool

$12 (Walmart)
Deer Hunter: Reloaded

$19 (Walmart)
Deformers

$8 (GameStop)
Destiny 2

$27 w/ free Cayde-6 figure (GameStop)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Hedef Fiyat)
$35 (Toys R Us)
Dirt 4

$25 (GameStop)
$29 (Walmart)
Dishonored 2

$12 (Walmart)
$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$20 (GameStop)
Dishonored: Death of the Outsider

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Doom

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Dragon Ball Xenoverse 2

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$25 (GameStop/Hedef Fiyat)
Dragon Quest Heroes II

$25 (GameStop)
Dying Light: The Following

$20 (GameStop)
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

$12 (Walmart)
The Elder Scrolls Online: Morrowind

$25 (GameStop)
$29 (Walmart)
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

$15 (Hedef Fiyat)
$20 (GameStop)
$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Everybody’s Golf

$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
The Evil Within 2

$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
$29 (Walmart)
$30 (Hedef Fiyat)
F1 2017

$30 (GameStop)
Fallout 4

$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Fallout 4: Game of the Year Edition

$29 (Walmart)
$30 (Best Buy/GameStop)
FIFA 18

$27 (GameStop)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı- Doorbuster / Hedef Fiyat / Toys R Us)
Final Fantasy XII: The Zodiac Age

$29 (Walmart)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Final Fantasy XIV Online Starter Pack

$25 (GameStop)
Final Fantasy XIV: Stormblood

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Final Fantasy XV

$15 (Hedef Fiyat)
$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
For Honor

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Hedef Fiyat)
$19 (Walmart)
$20 (GameStop/Toys R Us)
Friday the 13th: The Game

$25 (GameStop)
Ghost Recon: Wildlands

$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Toys R Us)
$25 (Hedef Fiyat)
God of War III Remastered

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
The Golf Club 2

$20 (GameStop)
Grand Theft Auto V

$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Hedef Fiyat)
$29 (Walmart)
$30 (GameStop/Toys R Us)
Guitar Hero Live Ultimate Party 2 Pack

$40 (GameStop)
Has-Been Heroes

$10 (GameStop)
Helldivers: Super-Earth Ultimate Edition

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Hidden Agenda

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Horizon: Zero Dawn

$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
$25 (Hedef Fiyat)
Hunting Simulator

$20 (GameStop)
Injustice 2

$14 (GameStop)
$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$25 (Hedef Fiyat)
$30 (Toys R Us)
Inside / Limbo Double Pack

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
The Invisible Hours

$20 (GameStop)
Just Cause 3

$12 (Walmart)
$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Just Dance 2018

$29 (Walmart)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$30 (Hedef Fiyat – Doğrulanmamış.)
$40 (GameStop)
Killing Floor 2

$20 (GameStop)
Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix

$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Knack 2

$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Knowledge is Power

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
The Last of Us Remastered

$10 (GameStop)
$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Lego City Undercover

$20 (GameStop)
$40 (Toys R Us)
Lego Dimensions

$30 (GameStop)
Lego Dimensions Başlangıç Paketi

50% off (Hedef Fiyat/Toys R Us)
Lego Ninjago Movie Video Game

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$25 (Hedef Fiyat)
$29 (Walmart)
$30 (GameStop)
Lego Worlds

$15 (Hedef Fiyat)
$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
LittleBigPlanet 3

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Madden NFL 18

$27 w/ free MUT Starter Pack (GameStop)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı- Doorbuster / Hedef Fiyat / Toys R Us)
Mafia III

$12 (Walmart)
$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Marvel’s Guardians of the Galaxy – A Telltale Games Series

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Marvel vs. Capcom: Infinite

$40 (GameStop)
Mass Effect: Andromeda

$12 (Walmart)
$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Micro Machines World Serisi

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Middle-earth: Shadow of War

$25 (GameStop)
$29 (Walmart)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı- Doorbuster / Hedef Fiyat / Toys R Us)
Minecraft

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/ Hedef Fiyat)
Minecraft: Story Mode – The Complete Adventure

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/ Hedef Fiyat)
Minecraft: Story Mode – Season Two

$19 (Walmart)
MLB The Show 17

$15 (Hedef Fiyat)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Mortal Kombat X

$12 (Walmart)
MotoGP 17

$20 (GameStop)
MXGP 3: The Official Motocross Videogame

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
MX vs. ATV Supercross: Encore – 2017 Official Track Edition

$15 (GameStop)
NASCAR Heat

$29 (Walmart)
NBA 2K18

$27 (GameStop)
$29 (Walmart)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı- Doorbuster / Hedef Fiyat)
$35 (Toys R Us)
NBA 2K18 – 200,000 VC

$40 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
NBA Live 18

$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$29 (Walmart)
Need for Speed

$12 (Walmart)
Need for Speed Payback

$35 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Hedef Fiyat)
$40 (GameStop)
Need for Speed Rivals

$12 (Walmart)
NHL 18

$29 (Walmart)
$35 (Hedef Fiyat)
$40 (GameStop)
Nier Automata

$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Nioh

$19 (Walmart)
Outcast: Second Contact

$20 (GameStop)
Outlast Trinity

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
$30 (Toys R Us)
Overwatch

$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Toys R )
Overwatch: Game of the Year Edition

$29 (Walmart)
$30 (En iyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Persona 5

$29 (Walmart)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop/Toys R Us)
PES 2018

$30 (GameStop/Toys R Us)
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

$12 (Walmart)

$19 (Walmart)
$20 (GameStop)
Project Cars 2

$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Rainbow Six Siege

$19 (Walmart)
$20 (GameStop/Toys R Us)
Rainbow Six Siege: Gold Year 2 Edition

$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Ratchet & Clank

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Redout: Lightspeed Edition

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Resident Evil 7: Biohazard

$15 (Target)
$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
RIGS: Mechanized Combat League

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Rise of the Tomb Raider: 20. Yıl Özel

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Rocket League

$15 (GameStop)
The Sims 4

$29 (Walmart)
$30 (GameStop)
$35 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Target)
SingStar Celebration

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Skylanders Starter Packs

50% off (Toys R Us)
Sniper: Ghost Warrior 3

$19 (Walmart)
$20 (GameStop)
Sniper: Ghost Warrior 3 Limited/Season Pass Edition

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Sniper Elite 4

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$20 (GameStop)
Sonic Forces

$29 (Walmart)
$30 (GameStop)
South Park: The Fractured But Whole

$29 (Walmart)
$30 (Hedef Fiyat)
$35 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$40 (GameStop/Toys R Us)
Star Wars Battlefront

$12 (Walmart)
Street Fighter V

$12 (Walmart)
Tearaway: Unfolded

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Tekken 7

$19 (Walmart)
$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop/Hedef)
$30 (Toys R Us)
That’s You

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Titanfall 2

$12 (Walmart)
$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Uncharted 4: A Thief’s End

$19 (Walmart)
$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Uncharted 4: The Lost Legacy

$20 (GameStop)
$29 (Walmart)
Uncharted: The Nathan Drake Collection

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Until Dawn

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
The Walking Dead: A Telltale Games Series – A New Frontier

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Watch Dogs 2

$12 (Walmart)
$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/Fiyat)
$20 (Toys R Us)
Wheel of Fortune & Jeopardy

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
The Witcher 3: Complete Edition

$25 (GameStop)
Wolfenstein: The Two Pack (Yeni Alım – Eski Alım)

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
Wolfenstein II: The New Colossus

$25 (En İyi Satın Alma Fiyatı/GameStop)
$29 (Walmart)
$30 (Fiyat)
World of Final Fantasy

$20 (GameStop)

WRC 7: FIA World Rally Championship

$30 (GameStop)
WWE 2K18

$29 (Walmart)
$30 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
$35 (Satıcı /Toys R Us)
$40 (GameStop)
Yakuza 0
$30 (GameStop)
Yakuza Kiwami

$20 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Yooka-Laylee

$15 (En İyi Satın Alma Fiyatı)
Hardware And Accessories

PS4 1 TB Slim (no bundled games)

$199 (Sam’s Club/Walmart)
$200 w/ $50 gift card (GameStop)
$200 w/ $60 Kohl’s Cash (Kohl’s)
$200 (Best Buy / Costco / Target – doorbuster / Toys R Us)
PS4 1 TB ile birlikte küçük paket : / Call of Duty: WWII, Destiny 2

$290 (Yalnızca Costco.com )
PS4 Pro 1 TB

$350 (GameStop)

PSVR (paket oyunlar yok)

$200 (GameStop/Hedef – Doorbuster )
PSVR Gran Turismo Spor Paketleri
$299 (Walmart)
$300 (En İyi Satın Alma /GameStop)
DualShock 4 kontrol cihazı

$38 (GameStop)
$39 (Walmart)
$40 (Kohl’s / Hedef / Oyuncaklar R Us / Walmart)
PlayStation Plus

$10 kapalı (Hedef – muhtemelen 12 aylık kartlar)

PlayStation Altın Kablosuz Kulaklık
$65 (GameStop)
$70 w/ $15 in Kohl’s Cash (Kohl’s – Doorbuster )
Turtle Beach Recon 50P kablolu kulaklık seti

$25 (Walmart)
Turtle Beach Recon 60p kablolu kulaklık (yenilenmiş)

$30 (GameStop)
Turtle Beach Recon 150 kablolu kulaklık seti

$40 (Best Buy)
Turtle Beach Stealth 400 kablolu kulaklık seti

$45 (Target)
HyperX Cloud Core Pro kablolu kulaklık seti

$50 (GameStop)
LucidSound LS20 kablolu kulaklık seti

$40 (Toys R Us)
PS4 T150 Pro sınırlı sayıda.

$220 (GameStop)
PS4/PS3 T80 racing wheel

$90 (GameStop)
PS4 DualShock 4 charging station

$15 (GameStop)