Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp’a yeni bir Snapchat Özelliği Geliyor 0 585

WhatsApp’a Hikaye ve Yer Seçeneği geliyor!

WhatsApp’a yeni bir Snapchat Özelliği Geliyor en popüler olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, platformuna bir özellik daha geliyor.
WhatsApp’a geçen günler de en çok beklenen “gönderilen mesajları silme” özelliğini geçtiğimiz günler de kullanıma sunan WP Uygulamasına yeni bir güncellemesi ile gündemde.

WP, güncellemelerini hiç bitirmeden kullanıcılarına yine güzel bir özellik daha katıyor güncellemeleri arasına.

Peki bu özelliğin tam olarak hangi SnapChat özelliği olduğunu öğrenmek için uygulamanızı güncellemek zorundasınız.

Aslında, aşağıda gösterildiği gibi, WP’ye iki yeni dinamik çıkartma ( Android’de mevcut fakat iOS için henüz güncelleme paylaşılmadı) beklemek zorundasınız..

Bu özellik SnapChat’ın “Hikayelerim” özelliğini yeni güncellemesiyle uygulamasına katan WhatsApp, bu platforma entegre ettikten sonra başka bir özellikleri getirmeyi de hedefine koyuyor.
WABetaInfo’nun haberine göre WhatsApp’a saat etiketine benzer özellikler de, bir de lokasyon etiketi geliyor.

Yani bu lokasyon etiketi sizlerin nere de veya hangi il’de olduğunuzu paylaşımlarınızın altın da görüntüleme özelliğini de mevcut uygulamasına güncelleme ile katacağını açıklamış bulunmak’ta.

Ve bu saat , lokasyon etiketi sizlerin telefonlarınız da eklentiler kısmın da bulabileceksiniz.
Bu lokasyon ve saat etiketin de resimler üzerine bulunduğunuz konum ve saatinizi resimleriniz veya güzel anılarınızını paylaşmanızı sağlıyor.

Bu lokasyon etiketi iki renk seçeneği bulunuyor beyaz ve siyah renk seçenekleri dir.
Şüphesiz WP, gelecekte başka çıkartmalar ekleyecek (örneğin bir sıcaklık etiketi) ve sizlere şu açıklamayı da sunalım.
WP, durum özelliğini geliştirdiğini WABetaInfo’ya açıklamış bulunmak ta.

– Sohbette gönderilen resim ve videolara da çıkartmalar koyabilirsiniz.
Bu özellik halen geliştirilmekte olduğundan uygulamayı güncellemez iseniz bu özelliği kullanamazsınız veya göremezsiniz.
WP’nin gelecek’te bu özellikleri Android ve iOS için kullanıma sunması için beklemek zorundasınız.

Bu uygulamanın yani WhatsApp’ın bir özelliği hakkın da kullanıcılar çok rahatsız açıklaması yapılmış’tı.
Bu konu üzerine WhatsApp sesli kaydetme özelliğini kullanıcıları için düzelttiğini açıkladı.

WP’de kullanıcı arayüzünü güncelleyerek ve artık mikrofon düğmesini basılı tutmadan sohbette gezinebileceğinizi ve o anki durumlarınızı paylaşabileceğinizi söylemek isteriz.

Bazı özelliklerin de düzeltileceğini söyleyen WP umarım kullanıcılarına daha çok ses verir de yeni bir uygulama çıkmadan tahtın’dan olmaz.

Haberimizin detayları bu kadardır.
Sizin de WP’nin bir özelliği hakkın da sorununuz var ise bizimle paylaşabilirsiniz.

Titanfall 2’nin Yeni Ücretsiz DLC’si Frontier Defense 0 1620

Titanfall 2’nin Yeni Ücretsiz DLC’si Frontier Defense

Titanfall oyuncularının favori modu 25 temmuzda ücretsiz olarak geri geliyor. “Frontier Shield Operasyonu” adı verilen ücretsiz DLC, Frontier Defense ile çok dalgalı savaşı ve bir kaç değişikliği beraberinde getiriyor. Anlaşıldığı üzere Respawn Entertainment, modu daha yoğun hale getirmek için uğraşmış gözüküyor.

Frontier Defense deneyiminize bağlı olarak,  dört farklı zorluk seviyesinde deneyebilirsiniz: Kolay, Normal, zor ve çok zor. Aynı zamanda Master(çok zor) seviyesinin zorluğunu hafife alanlar varsa bir de Insane seviyesi de mevcut. Ki bana kalırsa pek hafife alınacak türden değil. Bu tür oyunlarda oyunu devamlı oynayan oyuncular için pvE modlarında her zaman daha zor seviyelere ihtiyaç duyuluyor.

Tıpkı Titanfall’daki Frontier Defense modu gibi, giderek daha güçlenen düşmanları beş dalga boyunca temizleyip hayatta kalmaya çalışırken, modu üç defa oynayabilirsiniz. Ve öldürdüğünüz her düşman dalgalar arasında ek araçlar satın almak için kullanabileceğiniz paraları sizlere verir. Bu para ile piller, yay tuzakları ve hatta nöbetçileri temin etmeniz mümkün. İlaveten İlk oyunda, tüm oyuncuların haritaya koymaları için bir taret ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş. Bu taret sayesinde oyunun ilk dalgasında oldukça fazla para kazanıp, çeşitli ekipmanlar alarak, oynadığınız oyundan keyif almanız sağlanmaya çalışılmış.( Yoksa eziyet haline gelebilir ve oyuncuların keyif almadıkları bir modu oynamaları da beklenemez haliyle.

Bir Sınır Savunmasını tamamladığınızda, Titanınız için daha iyi yükseltmelerin kilidini açmanıza yardımcı olan Aegis Marks’ı kazanıyorsunuz. Respawn Entertainment, bu işaretlerin yalnızca(en azından şimdilik)Frontier Defense modu için kullanılabileceğini söyledi. Bu da, ilerlemeli sistemin oyunun ilerleyen safhalarında diğer rekabetçi modlarına geçiş yapabileceği anlamına geliyor ki, kazanılan işaretler ile titanımızı geliştirme ona yeni silahlar ya da yeni bir dış görünüşü sağlayabiliyor olmak gerçekten çok hoş bir detay olur şahsi fikrime kalırsa. Bu oyun modu sizlere çok sevilen Rise haritasıyla birlikte oynayabileceğiniz 5 farklı harita sunuyor.

Frontier Defense Haritaları

 • Homestead
 • Forwardbase Kodai
 • War Games
 • Rise
 • Blackwater Canal

Aynı zamanda bu oyun moduna zaman içerisinde yeni haritalar eklenecekmiş. Fakat ne zaman eklenir, orası muamma. :)

Aşağıda yeni DLC’nin fragmanını görebilirsiniz.

Subnautica Oyun İncelemesi 0 435

Subnautica Oyun İncelemesi

İnceleme Oyunumuz Subnautica. Sizlere kısaca oyunun yapısından, artılarından ve eksilerinden bahsedeceğim. Subnautica basitçe özetlemek gerekirse hayatta kalma tabanlı bir oyun ve Türkçe dil desteği sunması da cabası. Oyunun şuan ki fiyatı 40 Tl almak isteyenler Steam üzerinden satın alabilirler. Ayrıca VR desteğide mevcut bunu belirtmeden geçmeyeyim.

Oyunumuzda 4 Farklı zorluk modu var.Bu dört farklı zorluk modundan bir tanesi de crafting sistemi crafting tabanlı oyun severler unutulmamış.Genelde hayatta kalma oyunları hep karada geçiyor. Fakat bu oyun başka. Subnautica suyun altında geçiyor. Konu olarak görev sırasında Aurora adlı gemimizin kaza yapıp düşmesiyle başlıyor. Kendimizi kaçış kapsülünün içinde tek başımıza bilmediğimiz bir gezegene düşmüş bir şekilde buluyoruz. Bu gezegen devasa bir su gezegeni ve çok farklı bir ekosisteme sahip, tehlikeli canlılar, bitkiler, mağaralar içeriyor ve bizim bu gezegenden kurtulmamız gerekiyor.

Oyunda ki başlıca yapmamız gerekenler ana uzay gemimizin enkazından kalan parçaları arayıp, bu parçaların ne işe yaradığını öğrendikten sonra gezegende bulunan ham maddeleri bularak ilerliyoruz. Bulduğumuz ham madde ve yaptığımız araştırmalarla kendimize denizin altında bir üs inşa edebiliyoruz. Farklı büyüklüklerde denizaltı araçları yapıp daha derinlere gizemli yerlere inebiliyoruz ve bunun gibi daha farklı bir çok içerik mevcut. Oyunu bitirmek sizin elinizde, uzay geminizi yapacak yeterliliklere craft sistemini sayesinde ulaştığınızda istediğiniz zaman uzay geminizi yapıp oyunu bitirme imkanına sahipsiniz. Grafikleri çok iyi olmasa da oyunun fiyatına ve yapısına göre şahsen beni tatmin ettiğini söyleyebilirim. Ayrıca oyun update almaya da devam ediyor. Daha farklı içerikleri görmeye devam edebiliriz.

Oynanış:8/10

Hikaye:6/10

Editörün Puanı: 8

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #4 0 1662

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #4

Merhaba sevgili Modart pc takipçileri. Steam Serimizin 4. bölümünde yine sizler için bütçe dostu ve farklı türlerden oyunları listeledik. Umarım beğenirsiniz. :)

Layers of Fear

Bu zamana kadar hiç korku oyunu paylaşmamıştık. Korku oyunlarından şahsen ben hiç haz etmem. Fakat Layers Of Fear korku oyunlarına farklı bir boyut getiriyor. Hem sanattan hoşlanıyorsanız, hem de oyunun size sunduğu bulmacaları çözmeye çalışırken, girdiğiniz her kapıda farklı bir yolda olduğunuz gerçeği de sizi oyunu tekrar tekrar oynamaya sevk edecek. Oyunu şuanda steam üzerinden %75 indirimle 7.75 TL den satın alabilirsiniz. Ayrıca Masterpiece edition sürümünü de 9 TL gibi bir fiyattan satın almak mümkün.

İlaveten türkçe dil desteğinin bulunduğunu da eklemek isterim. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

Tuval önünde kendi kendine şekillenirken, sen içkinden bir yudum daha al. Köşede loş bir ışık titreşiyor. Sayısız sanat eseri yarattın ama bunun gibi olanını asla. Neden daha önce yapmadın ki? Geriye dönüp baktığında her şey o kadar da açık görünüyor ki. Arkadaşların, eleştirmenler, iş ortakların… Yakında hepsi görecek. Ama hala eksik bir şeyler var…

Korku dolu gözlerle yukarı bakıyorsun. Bu melodi… Bu piyano sesi miydi? Sanki o çalıyor gibiydi… Ama bu imkansız. O gitti. Hepsi gitti.
Odaklanman gerek. Bu aşamaya gelmen ne kadar sürdü? Çok uzun ama artık önemli değil. Artık hiçbir şey dikkatini dağıtamaz. Neredeyse bitti. Hissedebilirsin. Senin Başyapıtın.

Gerçek bir korku şaheseri tuvale aktarılırken yardım etmeye cesaretin var mı? Layers of Fear ağırlıklı olarak hikayeye ve keşfe dayanan, birinci şahıs bir psikodelik korku oyunu. Çılgın bir ressamın zihninin derinliklerine dalıp, sürekli değişen bu muazzam Viktorya dönemi malikanesinde gezinirken deliliğinin sırlarını da ortaya çıkart. Ressamı saran sanrı, korku ve dehşetin perdesini aralarken, onun uzun süredir bitirmek için yanıp tutuştuğu başyapıtı tamamla.

Peki bize neler sunuyor ?


• Psikodelik korku – Kameranın her dönüşüyle ortam görünümünün tamamen değişmesi, cinnet hissi yaratıyor.
• Viktorya dönemi atmosferi – 19. yüzyılın başyapıtı olan tablolardan, mimari ve dekoratif ögelerden ilham alan bir oyun dünyasını keşfet.
• Özgün ve klasik sanat – Çok sayıda özgün sanat ve müzik eseri hikayeyi ve ortamı ete kemiğe büründürüyor.
• Hikaye odaklı keşif – Ressamın karanlık ve trajik geçmişine ait ayrıntıları yalnızca etrafı keşfederek ortaya çıkarabilirsin.

Batman: Arkham Knight

Batman’i seven olduğu kadar sevmeyeni de vardır elbet. Fakat sevseniz de sevmeseniz de, oyunda Batman gibi bir karakter ile Gotham şehrini yok etmek isteyen art niyetli insanların önüne geçmek, oldukça keyifli. Mevzu basit, görev yap, kendini geliştir. Oyun şuanda steam üzerinden %60 indirim ile 23,60 TL den satın alınabiliyor, ayrıca Premium Edition sürümü ise yine %60 indirim ile 35,60 TL den erişilebilir durumda. Oyuna şuradan erişebilirsiniz.

İlaveten Steam de DC oyunlarının hepsinde indirimler mevcut. Batman serisinin bütün oyunları gayet makul fiyatlarla satılıyor. Serinin son oyunu olduğu için ben bunu yazmayı tercih ettim. DC oyunlarının büyük indirimlerine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

Batman ™: Arkham Knight ödül kazanan Arkham üçlemesini Rocksteady Stüdyolarından destansı bir sonuca getiriyor. Yeni nesil platformlar için geliştirilen Batman: Arkham Knight, Rocksteady’nin Batmobile’in benzersiz tasarlanmış versiyonunu tanıttı. Arkham serisinin alkışlanarak oynatılan oyunu ile birlikte bu efsanevi aracın ilavesi, oyunculara sokaklarda gözyaşı döktüğü ve Gotham City’in bütün siluetinde uçmak için oyunculara nihai ve eksiksiz deneyimi sunuyor. Bu finalde, Batman, Gotham’ın süper suçlularını birleştirip Batman’ı sonsuza dek yok etmek için, korumak için ant içtiği şehre karşı nihai tehditle karşı karşıya.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Be The Batman” – Dark Knight’ın Rocksteady’nin Arkham üçlemesinin son bölümüne girmesiyle birlikte tam Batman deneyimini yaşa. Oyuncular, Batmobile’in tanıtımı, FreeFlow Combat, adli tıp ve navigasyon gibi imza özelliklerinin geliştirilmesiyle daha önce hiç olmadığı gibi Dünyanın En Büyük Dedektifi olacaklar.
 • Batmobile’i Tanıyalım – Batmobile, tamamen görsel bir görünüm ve tam donanımlı üst düzey teknoloji araçlarıyla tamamen yeni ve orijinal bir tasarımla canlanıyor. Oyun dünyasında tamamen sürülebilir olması ve yüksek hızlı takip modundan askeri sınıf savaş moduna geçebilmesi için tasarlanan bu efsanevi araç, oyunun tasarımının kalbinde oturuyor ve oyuncuların Gotham’ da inanılmaz hızlarda sokakları ağlatmaya imkan sağlıyor. Bu ikonik araç Batman’ın her açıdan yeteneklerini artırıyor; navigasyon ve adli tıptan savaş ve bulmacayı çözerek gerçek ve kesintisiz bir insan ve makine birliği duygusu yaratıyor.
 • Batman: Arkham Knight, Gotham Şehrine tümüyle savaş getiriyor. Batman: Arkham Şehrindeki mahkûmlara karşı yıkıcı komploya tırmanan Batman: Arkham Asylum’un çarpıtılmış çatışmaları, Gotham’ın geleceği için nihai gösterilerle doruğa ulaşıyor. Scarecrow’un merhametinde, Batman dünyasında tamamen yeni ve özgün bir karakter olan Arkham Knight’ın yanı sıra Harley Quinn, Penguin, Two, Face ve Riddler. Gibi kötüler ile karşılaşın.
 • Gotham City’in tamamını keşfedin – Oyuncular ilk kez Gotham şehrini tümüyle açık ve ücretsiz bir oyun dünyasında keşfedebilme şansına sahipler. Batman: Arkham Şehri’nin beş katından daha fazlası, Gotham City, Arkham oyunlarının bilinen ayrıntılarıyla aynı düzeyde, elle hazırlanmış bir dikkatle hayata geçirildi.
 • Yan Misyonlar – Oyuncular Gotham sokaklarında patlayan karışıklıklara kendilerini tamamen sokabilirler. Oyunculara bireysel kötücüllere odaklanma veya onları kökten sökme veya yüksek profilli suçlu beyniyle karşılaşmalar da garanti altına alınmıştır.
 • Yeni Savaş ve Gadget Özellikleri – Oyuncular, daha önce hiç olmadığı kadar çok dövüş hareketleri ve yüksek teknolojiye sahip araçlar kullanabilir. Batan’ın kullanım bandı bir kez daha adli tıp araştırması, gizli intruzyon alanını genişleten yeni aygıtların tümünü içerecek şekilde Batman’ın Bataran’a batarangs, grapnel gun ya da line launcher mid-glide gibi gadget’ları yerleştirmesine olanak tanıyan yeni “gadget’lar” yeteneği. Ve dövüş becerileri.

NBA 2K17

Uzun uzun anlatacak pek bir şey yok. Basketbol oyunu işte :) Oyunu şuan Steam üzerinden %75 indirim ile 49,75 TL den satın alabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

NBA 2K16’nın rekor kıran lansmanının ardından NBA 2K serisi, NBA 2K17 ile en gerçekçi spor video oyunu olma iddiasını desteklemeye devam ediyor. “Tüm spor video oyunlarının onun gibi olmak istediği” (GamesRadar) bu seride NBA 2K17, oyunu yeni seviyelere taşıyacak ve video oyunu ve gerçeklik arasındaki çizgiyi belirsizleştirmeye devam edecek.

theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild™ Gerçekten vaktinizi çok güzel geçirebileceğiniz bir oyun, hele ki avcılıktan hoşlanıyorsanız tadından yenmez. Oyun şuan %33 indirim ile 32,83 TL den satılıyor. Pek bir indirim yok, ama çok yeni bir oyun olduğunu varsaydığımız zaman, hem de sunduğu keyifli oynanış ile kesinlikle parasını hak eden türden bir oyun. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Oyun Hakkında

theHunter: Call of the Wild, şimdiye kadar yaratılan en sürükleyici av deneyimini sunar. Görkemli geyik ve büyüleyici bizondan sayısız kuşa, yaratıklara ve vahşi doğanın böceklerine kadar yaşam dolu güzel ve açık bir dünyaya adım atın. Bu 130 kilometrekare büyüklüğündeki dünya, Avalanche Studios’un on yılı aşkın aksiyon oyunu geliştirme deneyimi üzerinde yükselen ödüllü teknolojisi Apex kullanılarak yaratıldı. Zengin tek oyuncu tecrübesine ek olarak theHunter: Call of the Wild, 8 oyuncuya karar – iş birliği veya rekabet modunda – oynanabilecek benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor. Mükemmel av deneyimlerinizi paylaşın, böbürlenin!

Peki bize neler sunuyor ?

Yeni Nesil Avcılık Deneyimi.

 • theHunter: Call of the Wild, şimdiye kadar yaratılan en sürükleyici av deneyimini sunar. Görkemli geyik ve büyüleyici bizondan sayısız kuşa, yaratıklara ve vahşi doğanın böceklerine kadar yaşam dolu güzel ve açık bir dünyaya adım atın.
 • Karmaşık hayvan davranışlarını, dinamik hava olaylarını, tam gece ve gündüz döngülerini, atış simülasyonunu, son derece gerçekçi akustiği, çok yönlü bir rüzgâr sistemi tarafından taşınan kokuları ve daha fazlasını deneyimleyin. Tüm sistemler yoğunluğu arttırmak ve avcı rolünü size daha iyi hissettirmek için birlikte çalışır.

Muazzam Açık Dünyayı Keşfedin.

 • Sulak alanlar ve yoğun ormanlardan yemyeşil vadilere ve açık tarlalara kadar değişen yaklaşık 128 kilometrekarelik araziyi keşfedin. theHunter: Call of the Wild’ın geniş dünyası, ayrı ve farklı av rezervlerine ayrılmış, her biri sürprizlerle ve unutulmaz anlarla dolu.
 • Bulunduğunuz yerdeki görevleri ve zorlukları kabul edin veya alışılmışın dışına çıkın. Gözetleme yerlerini, av kulelerini ve karakolları keşfedin. Bütün bunlar, büyük açık dünyada sizin hızla ve zahmetsizce hareket etmenizi sağlar.

Yapımda On Yıl.

 • theHunter: Call of the Wild, 6 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu ve 7 yıldır devam eden faaliyetiyle Expansive World’ün göze çarpan avcılık oyunu olan theHunter’ın gelişmiş versiyonudur.
 • Avalanche Studios ve Expansive Worlds, yeni nesil oyunculara avcılığı getiriyor. theHunter: Call of the Wild, on yıl boyunca aksiyon oyunları geliştiren ödüllü bir teknoloji olan Apex – Avalanche Open World Engine kullanılarak geliştirilmiştir.

Avcı Olun. Avı Tasarlayın.

 • Bir dizi tüfek, tabanca ve yay satın alıp teçhiz edin. Bunları dürbünler ve farklı mühimmat türleri ile kişiselleştirin. Favorilerinizi bulun ve ustalaşın. Çeşitli yetenek ve donanımların kilidini açarak karakterinizi geliştirin. Hayvanları çeken ürünlerin ve kokuların nasıl kullanılacağını öğrenin; ancak her şeyden önce avınızı inceleyin: Hayvanların davranışlarına, özelliklerine ve hareket biçimlerine iyice dikkat edin.
 • Avlanmada yeni misiniz? Sorun değil. İster ümit vaat eden bir acemi isterse bu işin gediklisi bir eski kurt olun, akıllı sistemler avlanmada maksimum faydayı sağlamak için size yardımcı olacaktır.

Av Deneyimlerinizi Paylaşın. Avınızla Böbürlenin.

 • Zengin tek oyuncu deneyimine ek olarak theHunter: Call of the Wild benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor. 8 kişiye kadar arkadaşlardan (ya da tamamıyla yabancı kişilerden) oluşan bir grupla iş birliği veya rekabet halinde oyuna katılın. Oyun içi görevlerin ve etkinliklerin tadını çıkarın. Avcılık, arkadaşlarla paylaşıldığında daha tatmin edici ve heyecan vericidir. Deneyimlerinizi paylaşın, avınızla böbürlenin.
 • theHunter, oyuncu topluluğu ile birlikte kendini vadeden bir seri. theHunter mirasına bağlı kalarak yaratılan theHunter: Call of the Wild’ın daha iyiye doğru evrimi de yine oyuncularının derin bilgisi ve rakipsiz bağlılığı sayesinde olacak. Hep birlikte bunu daha da zengin bir deneyim haline getireceğiz.

Şimdilik bu kadar. Umarım oyunları beğenirsiniz. :)

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #3 0 1660

Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar #3

Sevgili ModartPC takipçileri. Steam İndirimlerinden Almaya Değer Oyunlar serimizin 3. bölümü ile, size yine bol indirimli ve güzel vakit geçirmenize olanak sağlayacak oyunları listeledik. Umarım beğenirsiniz. :)

Depth

 

Oyunda ister köpek balığı olup geleni geçeni ham yapmak, ister dalgıç olup köpek balığını mangal yapmak tamamen size kalmış. (Yanına da bir büyük) :) Oyun şuan Steam üzerinden %75 indirimle 7,75 TL ye satılıyor.

BU OYUN HAKKINDA
Bir köpekbalığı veya dalgıç olarak karanlık bir su altı dünyasında oyna ve zeka, takım oynu ve gizlilik yoluyla düşmanlarını alt et. Depth, tansiyonu içgüdülerle birleştirir, ister başka oyuncularla ister yapay zekaya karşı kalbini zorlayacak heyecanda oyunlar sunar.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Köpekbalığı olarak oyna
  7 köpekbalığı türünün her biri için, hız ve duyular en büyük silahlardır. Avını okyanusu geçerek takip et ve jilet keskinliğindeki dişlerinle onları ikiye ayır. Büyük Beyaz, Kaplan, Mako, Boğa, Çekiçbaş, Harmancı, hatta efsanevi Megalodon ol!
 • Dalgıç olarak oyna
  Bir dalgıç olarak derinliklerdeki hazineleri aramalı ve envanterini büyütmelisin.Zıpkın, tabanca, sualtı saldırı tüfekleri ve su altı mayınları gibi çok sayıdaki etkili alet edevatını kullanarak kendini koru.
 • Kalbini zorlayacak bir atmosfer
  Okyanusun karanlığında yüzmenin yarattığı korkuyu tat. Dinamik ışıklandırma ve gölgeler seni sürekli tetikte tutacak özel ve gergin bir atmosfer yaratacak.
 • Oyun tarzını geliştir
  Dalgıcın için yeni egzotik silahlar ve köpekbalığın için “evrimler” açarak oyun boyunca yeni taktiksel avantajlar elde edebilirsin. Sürekli olarak istatistiklerini ve steam başarımlarını takip edebilir, bu sayede kendine yeni hedefler bulabilirsin. (Bazen bu gerçek bir hedef olur.)
 • Yapay zeka botlarıyla kendini geliştir
  Henüz çevrimiçi oyuna hazır değil misin? Depth yeteneklerini geliştirmen için karşına zekice tasarlanmış yapay zekalı düşmanlar koyar ve bu düşmanların zorluk seviyesini istediğin gibi ayarlayarak kendini geliştirebilirsin.

Grid 2

 

 

Grid 2 yarış oyunlarını seven oyuncular için Need For Speed in aksine yeri geldiğinde frene basmanızın gerektiği, çok çeşitli araçları ve haritaları ile oyunculara keyifli bir yarış deneyimi sunuyor. Oyunu şuan Steam üzerinden %75 indirim ile 12,25 TL ye satın alabilirsiniz.

BU OYUN HAKKINDA

GRID’in devamı olan GRID 2’de hızlı olun, ilk olun ve ünlü olun. İleri AI’ya karşı saldırgan bir yarış deneyimleyin ve GRID 2’nin her ikonik otomobilin arkasındaki kontrolün heyecanını güçlendiren yeni TrueFeel ™ Taşıma sistemi ile yarışa dalın. EGO Oyun Teknolojisi Platformunun yeni nesli, motor sporunun dünyadaki gelişmekte olan dünyasında kendinizi üç kıtada kanıtladığınız bir yarış sunar.Lisanslı araçlar, şehir sokakları ve ölümcül dağ yollarındaki yoğun, acımasız yarışlarda üst sıraya çıktığınızda şöhretinizi, taraftarlarınızı ve servetinizi kazanın. GRID 2 aynı zamanda yenilikçi modlarla çok oyunculu yarış için yeni standartları, tamamen ayrı bir ilerleme sistemi ve Codemasters Racing oyunları için ücretsiz çevrimiçi uzantı olan RaceNet ile derin bir yarış deneyimi sunuyor.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Araçların gerçekçi sürüş heyecanı için GRID 2’nin TrueFeel ™ Taşıma sistemi güçlendi.
 • Cesur yarışlarda ileri AI’ya karşı kendinizi kanıtlayın.
 • Motor sporlarının yeni bir dünyasının tepesine doğru çıkın.
 • Kapsamlı ve ayrı bir online platform, çok oyunculu yarış.
 • Codemasters’ın EGO Oyun Teknolojisi Platformu tarafından desteklenen, hasar ve çarpıcı görseller için GRID 2, yarışmada mükemmel teknik standardı belirler.
 • Çarpıcı bir şekilde farkedilen şehir sokaklarını ve ölümcül dağ yollarını keşfedin.
 • Üç kıta da yarışlara girip kazanarak kendinizi kanıtlayın

Anno 2070

 

2070 yılını simüle eden bu oyunda. Deniz seviyesinin yükselmesi ve bu durumun size bir takım zorluklar çıkarmasını konu edinen oyunda, sıfırdan yeni bir şehir yaşantısı oluşturmaya dair, bir şehrin ihtiyacı olan bütün gereksinimleri karşılayıp. Şehrinizi büyütüp, refah içinde yaşayan bir toplum oluşturmak zorundasınız. Oyunu şuan Steam üzerinden %75 indirimle 17,49 TL den satın alabilirsiniz. Fakat Complete Edition sürümü ise DLC içerikleriyle beraber yine %75 indirimle birlikte 26,25 TL den satılıyor. Kararı verecek olan sizsiniz. :)

Aynı şekilde serinin son oyunu olan Anno 2205 i de %50 indirim ile 69,50 TL den satın almanız mümkün. Fakat biz daha uygun fiyatlı, her bütçeye hitap edebilecek oyunları sizlere sunmaya özen gösterdiğimizden, Anno 2070’ten bahsetmeye karar verdik.

BU OYUN HAKKINDA
Yıl 2070. Dünya değişti. Okyanusun yükselen seviyesi kıyı kentlerine zarar verdi ve iklim değişikliği, geniş arazileri zor koşullara soktu. Ödüllü strateji serisinden Anno 2070 kapsamlı ekonomik yönetim sisteminde kaynakları, diplomaları ve ticareti masterlamanız gereken zorluklarla dolu yeni bir dünya sunuyor. Geleceğin toplumunu oluşturun, adaları kolonileştirin ve yönetilecek binalar, araçlar ve kaynaklardan oluşan geniş yelpazede mega şehirler yaratın. Robot Fabrikaları, Petrol Rafinerileri ve Elmas Madenleri gibi mühendis üretim zincirleri ve çeşitli mal ve eşyalarla ticaret yapıp, şehrinizi büyütün.

Peki bize neler sunuyor ?

 • Anno franchise’ini başarıya ulaştıran temel prensiplere bağlı kalırken, yakın gelecekteki düzenlemeler sayısız yeni oyun mekaniği, mimari atılım ve yeni zorlukları da beraberinde getirecektir. Buna ek olarak, oyuncular daha önce Anno oyunlarında görülmemiş olan büyük şehirler inşa edebilecekler!
 • Geleceğin Mimarı Olun Yarının dünyasını şekillendirmek için mevcut dünyanın zorluklarına dikkat edin.
 • Endüstriyel ya da verimli bir seyir izlemek için Tycoons’a katılabilirsiniz ya da daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir yön oluşturmak için Ecos’la yandaş olabilirsiniz.
 • Gelişen, Dinamik Dünya da kararlarınız, çevre yapısı ve mimari görünümün nüfusun ihtiyaçları üzerinde bir etkisi olacaktır.
 • Gizli Derinlikleri ve Yeni Kaynakları Keşfedin Denizin ve gökyüzünün gizemleri keşfedilmeyi bekliyor.
 • Geleceğin ulaşım sistemlerinden yararlanın ve güçlü bir ekonomi geliştirin.
 • Master için Yeni Özelliklere Sahip Geliştirilmiş Anno Kıyı mürettebatı, kıyı devriyeleri tarafından saptanmadan limanlara zarar verir veya nüfuzunuzu genişletmek için güçlü figürlerle ittifaklar kurar.

Umarım oyunları beğenirsiniz. :)