Ana SayfaHABERTEKNOLOJİ/BİLİMGeForce NOW Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

GeForce NOW Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Nvidia‘nın bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now‘ın Türkiye fiyatı bugün belli oldu. Turkcell Game+ iş birliği ile gerçekleşen GeForce Now Powered by GAME+‘ın Basic paketi ücretsiz olacak. GeForce Now Premium paketinin fiyatı ise biraz cep yakacak gibi görünüyor.

GeForce Now’ın ülkemizde kullanıma sunulacağını ve beta sürecinin başladığını önceki yazımızda açıklamıştık.  Yapılan açıklamada Basic ve Premium olmak üzere iki paket sunulacağı belirtilmişti, ancak fiyat bilgisi paylaşılmamıştı. Bugün GeForce Now’ın Türkiye fiyatı belli oldu.

GEFORCE NOW’IN TÜRKİYE FİYATI

15 Mart 2021‘deTürkiye sunucuları üzerinden hizmet vermeye başlayacak GeForce Now’ın Basic paketi için herhangi bir ücret ödenmeyecek. Bu paketten oyuncular ücretsiz faydalanacak, ancak 1 saatlik kısıtlı oyun süresi ile RTX kapalı bir şekilde oyun oynanabilecek. Ayrıca ücretsiz pakette yoğunluğa göre oyuna girmek için sıra beklemek gerekebilecek. GeForce Now Premium paketi ise aylık 74,90 TL olacak. Bu pakette RTX açık olacak, öncelikli erişim hakkı, uzatılmış oturum süresi  ve beklemeden oyna özelliklerinden faydalanılacak. Lansmana özel olarak fiyatlandırılmış 3 aylık Premium paket ise 149,70 TL‘den satılacak. Bu paket, lansmana özel olduğu için sınırlı bir süre geçerli olacak.

Geforce Now Tr Fiyat ModArtPC

GeForce Now hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular