Ghost Recon Wildlands Oyununda PREDATOR’a Karşı Savaşmaya Hazırmısınız ? 273

Ghost Recon Wildlands Oyununda PREDATOR’a Karşı Savaşmaya Hazırmısınız ?

Herkesin Beğendiği Tom Clancy’s oyununun son serisi olan Ghost Recon Wildlands için 14 Aralık tarihi itibari ile meşhur PREDATOR oyuna eklenerek yeni bir heyecan başladı.

Ubisoft’un Yapımcılarından Nouredine Abboud şu sözleri dile getirdi : “Ubisoft Paris’te, Predator’ın hayranları olduk ve bu ikonik karakteri oyuna getirmekten dolayı heyecan duyuyoruz. Predator filmindeki orjinal karakterin ve oyuncularımızın tepkisini görmek için sabırsızlanıyoruz! ”

Bakalım oyunda neler olacak. Predator her zamanki gibi görünmez özelliğine sahip olacak. Oyunda Predator’u görebilmek için özel bir maskeye sahip olmanız lazım. Bu maskeyi kazanabilmek için savaşçıyı yenmeniz gerekiyor ve yendikten sonra maske kilidiniz açılıyor. Oyunda Alien Predator filmine ait silahlarada yer verilmiş ve bu öğeleride kilidini açmak için savaşçıyı yenmek zorunda kalacağınız solo ve co-op oyun seçenekleri bulunuyor. Filmden ilham alan silahlar ve yakın dövüş modu içeren 15 yeni özelleştirilmiş öğe ile beraber Predator Pack de mevcut.

 

Ubisoft Arnold Schwarzenegger amcamızın :) “Predator” filminde oynadığı Hollanda’dan esinlenen yeni bir askerin yer aldığı bir Ghost War PvP modu da içeriyor. Acaba o asker Arnold mu ? Bunu malesef bende bilmiyorum oyunu oynayıp görmem lazım. Ama bence Predatörde olması gerekir bana göree..:):)

Ubisoft yapımcılarından Abboud, Oyun için orjinal filmde olduğu gibi göremediğiniz bi yaratıkla savaşmanın heyecanını ve ürepertisini kullanıcıların hissedeceği şekilde tasarlandığını vurguluyor.

Yaratığı göremeyeceğiz ama duyup hissederek filmdeki gerçek gerilimi yaşayacağız diye umuyorum. Zaten o gerilimi verende yaratığı göremiyor olmamız değilmiydi ? :)

Herkese Merhabalar arkadaşlar.:) ModArt PC web sitemize hoşgeldiniz. ''Teknolojiyi Görsellikle Buluşturanlar'' olarak adlandırdığımız siteyi 2016 yılında yayına açıtık. Yayıncılık hayatına malesefki biraz geç başlamış bulunuyoruz :) 2000'li yılların başından beri merak olarak başlayan bilgisayar elektronik bilim ve teknoloji tutkunluğum zamanla hem hobim hemde işim oldu. Bugüne kadar yüzlerce custom sıvı soğutmalı sistem ve hatta 10'larca özel üretim kasa tasarladım. Standart olarak çalıştığım firmalarda topladığım sistemler şuan belki 10.000 lerce kişiye ulaştı. Ve sonrasında gördüğünüz gibi artık benimde sosyal medya olayına atılıp daha çok kişiye hitap etme vaktimin geldiğini anladım. Kanalımızda Bilgisayar donanımları incelemeleri, Sistem önerileri ve incelemeleri, ''Abi Kardeş Muhabbet'' adı altında soru cevap günleri, bilgisayar üzerine ''REHBER'' videoları, yazılım ve programlar hakkında destekler dışında ''Oyun'' inceleme ve videoları yer alıyor. Ve hatta kendi tasarladığım özel modifiye ürünleri ve custom bilgisayar kasaları da mevcut..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir