Ghost Recon Wildlands Oyununda PREDATOR’a Karşı Savaşmaya Hazırmısınız ? 429

Ghost Recon Wildlands Oyununda PREDATOR’a Karşı Savaşmaya Hazırmısınız ?

Herkesin Beğendiği Tom Clancy’s oyununun son serisi olan Ghost Recon Wildlands için 14 Aralık tarihi itibari ile meşhur PREDATOR oyuna eklenerek yeni bir heyecan başladı.

Ubisoft’un Yapımcılarından Nouredine Abboud şu sözleri dile getirdi : “Ubisoft Paris’te, Predator’ın hayranları olduk ve bu ikonik karakteri oyuna getirmekten dolayı heyecan duyuyoruz. Predator filmindeki orjinal karakterin ve oyuncularımızın tepkisini görmek için sabırsızlanıyoruz! ”

Bakalım oyunda neler olacak. Predator her zamanki gibi görünmez özelliğine sahip olacak. Oyunda Predator’u görebilmek için özel bir maskeye sahip olmanız lazım. Bu maskeyi kazanabilmek için savaşçıyı yenmeniz gerekiyor ve yendikten sonra maske kilidiniz açılıyor. Oyunda Alien Predator filmine ait silahlarada yer verilmiş ve bu öğeleride kilidini açmak için savaşçıyı yenmek zorunda kalacağınız solo ve co-op oyun seçenekleri bulunuyor. Filmden ilham alan silahlar ve yakın dövüş modu içeren 15 yeni özelleştirilmiş öğe ile beraber Predator Pack de mevcut.

 

Ubisoft Arnold Schwarzenegger amcamızın :) “Predator” filminde oynadığı Hollanda’dan esinlenen yeni bir askerin yer aldığı bir Ghost War PvP modu da içeriyor. Acaba o asker Arnold mu ? Bunu malesef bende bilmiyorum oyunu oynayıp görmem lazım. Ama bence Predatörde olması gerekir bana göree..:):)

Ubisoft yapımcılarından Abboud, Oyun için orjinal filmde olduğu gibi göremediğiniz bi yaratıkla savaşmanın heyecanını ve ürepertisini kullanıcıların hissedeceği şekilde tasarlandığını vurguluyor.

Yaratığı göremeyeceğiz ama duyup hissederek filmdeki gerçek gerilimi yaşayacağız diye umuyorum. Zaten o gerilimi verende yaratığı göremiyor olmamız değilmiydi ? :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir