Ana SayfaHABERSİNEMA ve DİZİ"Godzilla II : Canavarlar Kralı"nın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

“Godzilla II : Canavarlar Kralı”nın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Birinci Fragman

Yaklaşmakta olan yeni Godzilla filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Bu film 2014’te çıkan Godzilla filminin devamını konu alacak ve bu sefer işler hayli kızışacak gibi görünüyor çünkü bu sefer korkutucu üç başlı kral Ghidorah da bütün ihtişamı ile karşısına çıkan her şeyi yok etmek için geliyor.

Yaklaşık dört ay önce çıkan ilk fragmanda bu yaratıkların bizler ile ne alıp veremediklerinin üzerinde durulurken ikinci fragman ise heyecanı doruklara çıkartıyor. Şöyle ki Ghidorah abimiz volkandan çıkıyor, kanatlı Rodan ise uçtuğu yeri darmaduman ediyor, güveye benzeyen Mothra ise zannediyorum ki kendini kelebek sandığından bir gün ömrü kalmış gibi herkese kafa tutuyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor. Ayrıca oyuncu kadrosu ise Thomas Middleditch (Silicon Valley), Sally Hawkins (The Shape of Water), Ken Watanabe (Inception), O’Shea Jackson Jr (Straight Outta Compton), and Charles Dance (Game of Thrones) Film ve dizilerden tanıdığımız ünlülerden oluşuyor.

Film 31 Mayıs 2019’da vizyona girecek. Ayrıca serinin bir sonraki filmi Godzilla vs Kong ise 2020’de vizyona girmeye hazırlanıyor.

İkinci fragman:

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular