Godzilla II : Canavarlar Kralı Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı 42

Godzilla II : Canavarlar Kralı Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı,

Yaklaşmakta olan yeni Godzilla filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Bu film 2014’te çıkan Godzilla filminin devamını konu alacak ve bu sefer işler hayli kızışacak gibi görünüyor çünkü bu sefer korkutucu üç başlı kral Ghidorah da bütün ihtişamı ile karşısına çıkan her şeyi yok etmek için geliyor.

Yaklaşık dört ay önce çıkan ilk fragmanda bu yaratıkların bizler ile ne alıp veremediklerinin üzerinde durulurken ikinci fragman ise heyecanı doruklara çıkartıyor. Şöyle ki Ghidorah abimiz volkandan çıkıyor, kanatlı Rodan ise uçtuğu yeri darmaduman ediyor, güveye benzeyen Mothra ise zannediyorum ki kendini kelebek sandığından bir gün ömrü kalmış gibi herkese kafa tutuyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor. Ayrıca oyuncu kadrosu ise Thomas Middleditch (Silicon Valley), Sally Hawkins (The Shape of Water), Ken Watanabe (Inception), O’Shea Jackson Jr (Straight Outta Compton), and Charles Dance (Game of Thrones) Film ve dizilerden tanıdığımız ünlülerden oluşuyor.

Film 31 Mayıs 2019’da vizyona girecek. Ayrıca serinin bir sonraki filmi Godzilla vs Kong ise 2020’de vizyona girmeye hazırlanıyor.

İkinci fragman:

İlk fragman :

Hemde türkçe altyazılı :)

Merhabalar Cihan ben. 20 yaşındayım, İstanbul üniversitesinde Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümünde okuyorum. Okul eğitimime ek olarak yazılım dilleri ve grafik tasarımı konusunda çeşitli eğitimler almaktayım. Bilgisayar donanımları ve yazılımları ile hemen hemen 3 yıldır ilgileniyorum. Facebook ve çeşitli forumlar aracılığı ile insanlara ulaşıp bildiğim kadarı ile insanlara yardımcı olmaya ve tavsiyede bulunmaya çalıştım. En sonunda karşıma çıkan bir fırsatı değerlendirdim ve yaklaşık bir sene önce katıldığım Modart Pc ailesinde grup moderatörlüğü ve editörü olarak yer alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir