Hakkımızda

Teknolojiyi Görsellikle Buluşturanların Ortak Adresi ModArtPC.com’u ziyaret ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Sizler için hazırladığımız Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan Haber, Makale, İnceleme, Rehber videolarını/içeriklerini herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunuyoruz.

ModArt PC, tarafsız bir teknoloji haber portalıdır ve içeriklerimizi kendi yazar kadromuzla üretmekteyiz. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu güncel içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır.
İçeriklerimizi beğeniyorsanız sitemize abone olabilir ve sosyal medya hesaplarınız üzerinden içeriklerimizi sevdiklerinizle paylaşarak ModArt PC’ye hep beraber destek olabilirsiniz.

PEKİ BİZ KİMİZ?
Teknolojiyi Görsellikle Buluşturanların Ortak Adresi sloganı ile kurduğumuz ModArt PC 2016 yılının Aralık ayında hizmete ve yayın hayatına başladı.
Ağırlıklı olarak sektörel haberler, bilim, teknolojik içerik, bilgisayar donanımı, sosyal medya gündemi, mobil cihaz ve yazılımlar gibi güncel kaliteli ve özgün içerikleri siz değerli okurlarımıza ulaştırıyoruz.

Diğer yandan ModArt PC Youtube kanalımız üzerinde Donanım/Ekipman incelemeleri, Nokta Atışı adında rehber ve nasıl yapılır (DIY) videoları, Abi Kardeş Muhabbet adı altında Canlı yayınlar ve Pc Modifikasyon ile Özel Sıvı soğutmalı sistem videolarımızı hem görsel hem de işitsel olarak sunuyoruz.

Bizler bu yola sizin gibi birer kullanıcı olarak atıldık. Bunun bize sağladığı artı ise Kullanıcının istediğini ve ihtiyacını çok iyi anlamak oldu. Tüm Dünyadaki gelişmeleri özellikle video içeriklerini tam bağımsız ve tarafsız bir dil ile tartışıp kaleme almak ModArt PC’nin Ruhunda mevcut.

Instagram ve Twitter hesaplarımız dışında Facebook’ta ModArt PC Ailesi adındaki grubumuz nezih saygılı ve kibar eleştirisel ortamı ile her bireye kucak açıyor. Yardım, destek, rehber, istek, öneri gibi konularda adı gibi AİLE mantığında birlik ve kardeşlik ile tüm sorunlarınıza çözüm bulacağınız bir alan olarak kalacak.
Ve daima bu çizgide hep beraber büyüyeceğiz.

ModArt PC Ailesi olarak Yüzünüzde gülümseme Kalbinizde iyilik Hayatınızda sağlık olsun.

Tekrar Hoşgeldin!

Hesabına Giriş Yap

Yeni Hesap Oluştur!

Kayıt olmak için formu doldurun

Parolanızı alın

Please enter your username or email address to reset your password.