Honor 9X ve 9X Pro’nun Fiyatları Sızdırıldı

0
47

Son günlerde sallantılı dönem geçiren Çinli teknoloji devi Huawei’nin alt markası olan Honor’un orta seviye yeni telefonları Honor 9X ve 9X Pro’nun tasarımına ait detaylı fotoğraflar sızdırıldı. Uçtan uca ekranla birlikte, ekran kasa oranının %90’ın üzerinde olması beklenen telefonlarda 8X ailesinde olduğu gibi çentikli bir ekranla gelmeyecek.

9X ve 9X Pro’da Full HD+ görüntü teklojisi kullanılması bekleniyor. 9X Pro 6.59inç ekran büyüklüğünde olacağı gelen bilgiler arasında. Fakat 9X için net bir ifade olmasada daha küçük bir ekranla gelmesi bekleniyor.

Her iki cihazın kamera kısmına bakacak olursak 9X’te çift arka kamera ve bu kameralar 48MP + 2MP, 9X Pro’da ise kamera sayısı 3’e çıkmış durumda. Kameraların çözünürlüğü ise sırasıyla 48MP + 8MP + 2MP şeklinde olacak. Her iki modelde de pop-up ön kameraya yer verilmiş.

Telefonların tasarım kısmına değinecek olursak her iki telefonun arka kasası cam ve metal çerçeve ile gelemesi planlanıyor. Renk olarak ise 9X Pro’nun geçişli, 9X’in ise daha düz renkler kullanılacağı planlanıyor. Son olarak işlemci tarafında Huawei’nin yeni tanıtılan orta seviye işlemcisi Kirin 810’un eşlik etmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here