Ana SayfaVİDEOEKİPMAN İNCELEMEKulaklıkta yapay zeka! ASUS TUF H3 ve AI Mic Adaptörü İncelemesi

Kulaklıkta yapay zeka! ASUS TUF H3 ve AI Mic Adaptörü İncelemesi

Not: Bu video yayınlandığı an hem kulaklık hem de ai mic ürünleri çok özel ve uygun fiyatlı kampanya ile İnce Hesap sitesinde satışa açılacak. Özellikle H3 Kulaklık fırsatını kaçırmayın derim 🙂 ASUS TUF Gaming H3’ü AI Mic Adaptör ile birlikte indirimli olarak satın almak için:
https://tr.rog.gg/xqakkw
ASUS TUF Gaming H3 hakkında bilgi için:
https://tr.rog.gg/Vj0R40
ASUS AI Mic hakkında bilgi için:
https://tr.rog.gg/6GUkZd

TUF H3’ü satın aldıktan sonra, Ekipmanını Anlat kampanyası kapsamında aşağıdaki web sitesi üzerinden ürün değerlendirmeni paylaşarak 100 TL değerinde geri ödeme ya da 20 $’lık Gamesplanet kodu kazanabilirsin:
https://www.asus.com/events/promotions/tr/rate-your-gear-tr

Derdinize derman olacak Asus AI (Yapay Zeka) Gürültü Engelleyici Mikrofon adaptörünü sizler için detaylıca inceledik. Günümüzün en büyük sorunu oyuncu kulaklıklarındaki mikrofonların dip ses ve ortam gürültülerini karşı tarafa iletmesi. Bu sıkıntıları yazılımsal ayarlar ile ne kadar azaltsak ta yok etmek mümkün değil. Nvidia 3000 serisi ekran kartları ile bir yazılım sundu fakat herkesin bütçesi 3000 serisi kart almaya uygun değil. Birde asus ai noise cancelling özelliğinin yer aldığı bazı anakart ve kulaklıklar var ama onlar da çok pahalı. Bu alet ile artık ekstra donanım almanıza gerek kalmıyor 🙂

Yapay zeka destekli gürültü engelleme teknolojisi, arka plandaki gürültüyü en aza indirerek kulaklıkların mikrofon performansını artırıyor ve internet üzerinden son derece net iletişim kurulmasını sağlıyor. ASUS’a özgü Hyper-Grounding teknolojisi elektromanyetik paraziti önlüyor ve EMI gürültüsü olmadan saf sesler sunuyor Uyumluluk noktasında ise USB-C girişi sayesinde cep telefonları, PC, Mac ve Nintendo Switch ile uyumluluk sunuyor eğer cihazınızda USB-C girişi yoksa üzülmeyin USB 2.0 dönüştürücü adaptör de kutu içeriğinde mevcut. O kadar küçük ki cepte ve çanta da rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz. Eksi unsuru ise şu an içni bu adaptör sadece 3.5” Jack’lı kulaklıklar ile uyumlu. Yani usb kablolu kulaklıklar ile kullanamıyorsunuz.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular