Logitech’in Efsane Oyuncu Mouseu Logitech G900 Chaos Spectrum 372

Logitech’in Efsane Oyuncu Mouseu Logitech G900 Chaos Spectrum

Oyuncu ekipmanları üreten firmalar arasında ilk akla gelen isimlerden olan Logitech’in 2016’nın Nisan ayında piyasaya sürdüğü Logitech G900 Chaos Spectrum’a gelin hep birlikte bir göz atalım.

Öncelikle hem kablolu hem de kablosuz kullanılabilen Logitech G900 Chaos Spectrum‘un en dikkat çekici özelliği bu mouse’un hem sağ elini hem de sol elini kullananlar için tasarlanması. Bunun gibi ince bir ayrıntıyı kaçırmayan Logitech 200 DPI ile 12000 DPI arasında bir hassasiyet değeri sunmakta. Bunun yanı sıra mouseun 20 milyon tık ömrünün olduğu söylenmekte ve bu mouse tam 107 gram ağırlığında.

 

Özellik bakımından gerçekten üst düzey bir mouse olduğunu gösteren Logitech G900 Chaos Spectrum tasarım bakımından da gerçekten çok hoş görünüyor. Gövdenin arkasına ve orta kısıma bağlı olmayan sağ ve sol click tuşları tıklama performansını arttırıyor. Ortasındaki metalimsi bölge ve ince detaylara sahip olan bu mouse gerçektende çok havalı ve hoş görünüyor.

 

Herkese Merhabalar arkadaşlar.:) ModArt PC web sitemize hoşgeldiniz. ''Teknolojiyi Görsellikle Buluşturanlar'' olarak adlandırdığımız siteyi 2016 yılında yayına açıtık. Yayıncılık hayatına malesefki biraz geç başlamış bulunuyoruz :) 2000'li yılların başından beri merak olarak başlayan bilgisayar elektronik bilim ve teknoloji tutkunluğum zamanla hem hobim hemde işim oldu. Bugüne kadar yüzlerce custom sıvı soğutmalı sistem ve hatta 10'larca özel üretim kasa tasarladım. Standart olarak çalıştığım firmalarda topladığım sistemler şuan belki 10.000 lerce kişiye ulaştı. Ve sonrasında gördüğünüz gibi artık benimde sosyal medya olayına atılıp daha çok kişiye hitap etme vaktimin geldiğini anladım. Kanalımızda Bilgisayar donanımları incelemeleri, Sistem önerileri ve incelemeleri, ''Abi Kardeş Muhabbet'' adı altında soru cevap günleri, bilgisayar üzerine ''REHBER'' videoları, yazılım ve programlar hakkında destekler dışında ''Oyun'' inceleme ve videoları yer alıyor. Ve hatta kendi tasarladığım özel modifiye ürünleri ve custom bilgisayar kasaları da mevcut..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir