Ana SayfaHABERSİNEMA ve DİZİNetflix'ten Türkiye Fiyatlarına Zam !

Netflix’ten Türkiye Fiyatlarına Zam !

Bilindiği gibi son yıllarda Türkiye’de yoğun ilgi gören dijital platform Netflix, bu sabah bir duyuru yayınladı. Bu duyuru ile, Türkiye’deki satış fiyatlarını zam yaptığını açıkladı.

Güncellenen fiyatlar ile birlikte, 17.99 TL olan Temel Plan (tek ekran paketi) 26.99 TL‘ye, 29.99 TL olan Standart Plan (iki ekranlı plan) 40.99 TL‘ye, 41.99 TL olan Özel Plan (4 ekran ve UHD) olan paket ise 54.99 TL‘ye yükseldi.

netflix 2021 fiyat zam ModART Pc

Zamlı fiyatlar ilgili Netflix açıklaması şu şekilde;

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”

Bakalım bu zam karşısında film ve dizi severlerin tepkisi ne olacak ? Bu durum Netflix için kullanıcı kaybına yol açacak mı ?

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular