Rampage SCOUT Kablosuz Klavye

400₺-500₺
8.6

Tasarım

9.0/10

Sağlamlık

8.7/10

Ergonomi

8.2/10

Pil Süresi

8.8/10

Fiyat

8.2/10

Artıları

 • Şık tasarım
 • Kullanışlı fonksiyon butonları
 • Kaliteli Jixian Anahtarlar
 • Adreslenebilir Rgb Yapısı
 • 3 Farklı Bluetooth Cihaz Senkronu
 • 1200Mah dahili batarya
 • Kablolu kullanım opsiyonu

Eksileri

 • Yükselti ayağı bulunmaması
 • Harici bluetooth alıcısı eklenebilirdi
 • Yazılım desteği yok
 • Makro özelliği bulunmuyor

Rampage SCOUT Kablosuz RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi İnceleme

Rampage KB-RMW23 SCOUT Bluetooth RGB Aydınlatmalı Q Jixian Red Switch Gaming Mekanik Klavye ; Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Rampage, kitlesi günden güne çoğalan oyuncuları da ihmal etmiyor. Firmanın SCOUT olarak adlandırdığı Jixian Red Switch Mekanik klavye,  RGB led aydınlatma,gibi özellikleri ile sizi cezbedebilecek şıklıkta tasarlandı. Köşeleri keskin hat çizgiler ve metal kasası ile dayanıklı olarak dizayn edilmiştir. Kırmızı anahtar Mekanik tuşları sayesinde minimum ses oranı ile oyun oynarken eğlenceyi en hat safada yaşayın! Led aydınlatma tuşların lazer baskılı olması gece ve karanlıkta rahatlıkla görünebilmesini sağlar. 4 Adet Bluetooth bağlantı tuşu sayesinde belirlemiş olduğunuz 4 farklı cihaz ile bağlantı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz micro5pin bağlantısı ile kablolu bağlantı sağlamanıza da imkan tanır.

Adreslenebilir RGB Aydınlatma

Rampage KB-RMW23 SCOUT Bluetooth RGB Aydınlatmalı Q Jixian Red Switch Gaming Mekanik Klavye ; RGB led aydınlatma sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynayabilirsiniz. Led aydınlatmanın ışık şiddetini isteğinize uygun olarak arttırabilir ve azaltabilirsiniz. Sol üst köşesinde bulunan daire şeklindeki kontrol tuşu sayesinde led ışık kombinasyonlarını üstüne tıklayarak değiştirebilir ve sağ tarafa çevirerek led şışığı arttırıp, sol tarafa çevirerek azaltabilirsiniz.

Kaliteli Jixian Anahtarlar

Rampage KB-RMW23 SCOUT Bluetooth RGB Aydınlatmalı Q Jixian Red Switch Gaming Mekanik Klavye ; Üstün özellikler ile donatılmış SCOUT üstün performans sunan mekanik bir oyuncu klavyesidir. Sağlam mataryeller kullanılarak üretilmiş olan bu oyuncu klavyesi dayanıklı yapısı ve sağlamlığı ile rakiplerinden bir adım önde ! 60 Milyon tuş vuruş testi başarısı olan bir profesyonel oyuncu klavyesi! Mekanik Jixian Red Switch sayesinde mükemmel sessizlikte bir oyun klavyesi kullanmanın keyfini yaşayın.

Rampage KB-RMW23 SCOUT Bluetooth RGB Aydınlatmalı Q Jixian Red Switch Gaming Mekanik Klavye ; Klavyenizin multimedya tuşlarının üst kısmında sıralı olarak bulunan Bluetooth bağlantı tuşları ve G1, G1 olarak konulmuş 2 farklı oyuncu profilini barındıran tuşlar size mükemmel avantajlar sağlayarak kolay kullanım ve rahat geçişler yapmanıza imkan tanımaktadır.

Rampage KB-RMW23 SCOUT Bluetooth RGB Aydınlatmalı Q Jixian Red Switch Gaming Mekanik Klavye ; Klavyemizde ” Mechanical Jixian Red Switch ” kullandık. 50 Milyon tuş ömrü ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Minimum ses oranı ve kalitesi sayesinde vazgeçilmeziniz olacak.
Rampage KB-RMW23 SCOUT Bluetooth RGB Aydınlatmalı Q Jixian Red Switch Gaming Mekanik Klavye ; SCOUT bir komutana yakışacak kadar güçlü, kuvvetli ve karizmatik! Kendi klasmanındaki birçok klavyeden hem daha dayanıklı hem daha ekonomik.

Kablolu ve kablosuz kullanım

Rampage KB-RMW23 SCOUT Bluetooth RGB Aydınlatmalı Q Jixian Red Switch Gaming Mekanik Klavye ; Micro 5pin bağlantı kablosu ile kolaylıkla şarj edebilir ve bluetooth bağlantısı ile kablosuz kullanım keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı kablo ile kablolu bağlantı sağlayarakta kullanım imkanı tanır. Herhangi bir yükleme yapmanızı gerektirmez tak-çalıştır özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here