Ana SayfaVİDEOÇEVRE BİRİMLERİ İNCELEMEŞOK'ta SATILAN Rampage Arena Karbon Oyuncu Masası Kurulum ve İnceleme

ŞOK’ta SATILAN Rampage Arena Karbon Oyuncu Masası Kurulum ve İnceleme

Herkese merhaba arkadaşlar. Şok Markette 21 Nisan tarihinde satışa açılacak olan Rampage Arena Karbon oyuncu masasını sizler için inceledik. Rampage #işbirliği ile masayı önden alıp hem kutu açılımı hem kurulum hem de inceleme​sini sağlıyor olacağız. İl olarak bu masayı Şok markete gittiğiniz de hemen teslim alamayacaksınız. Ödemeyi tamamladıktan sonra ürünü sizlere Rampage markasının tedarikçisi olan Segment Bilgisayar kargolayacak. Bana da zaten kargo ile geldi ve videoda da belirttim. Şahsen ufak tefek kutu hasarı olsa da içerik sağlamdı 🙂

Ürüne gelecek olursak kalın sağlam ayak yapısı benim dikkatimi çekti. Üst tablası 18mm kalınlığında bir mdf malzemeden. Tabla gri hasır desenli veya karbon görünümlü olarak geçiyor. Şahsen parmak izi ve iz yapmıyor gayet iyi. Tablanın çevresi ise kırmızı bir pvc malzeme barındırıyor bu sayede ahşabın su dökülme gibi unsurlarda koruması mevcut.

Rampage MR-01 Arena Karbon Oyuncu masası 120cm uzunluğunda ve 68cm genişliğinde. Bu boyutlar standart yani üstüne 1 adet pc kasası ve monitör yerleşimi için uygun. Fakat masayı daha geniş kullanmak isterseniz bilgisayar kasasını masa üstüne koymamanızı öneririm.

Ayakları kalın ve sağlam olmuş takdir ettiğim en büyük kısmı buydu hatta. Sarsıntı olayı sağa veya sola doğru elinizle zorlayınca mevcut fakat oyun oynarken sağa sola çok sallanmadı. Öne ve geriye doğru zaten gram sarsıntı olmadı 🙂

Bir önceki BİM Marketin kampanyasında olan masa çok ince ve desteksiz demirlere sahip onunla kıyasladığım zaman bu ürün çok iyi. 650 TL fiyatı var ve bana kalırsa sonuna kadar hakkediyor. Geri kalan tüm detay zaten videomuzda canlı olarak mevcut şimdiden hepinize iyi seyirler arkadaşlar.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular