Huntsman klavye ailesinin yeni üyesi Huntsman Tournament Edition süper hızlı ve optik anahtarlara sahip bir klavye. Bu klavyede tepkilere hızlı cevap veren yeni tipte optik anahtar olan Razer Lineer optik anahtarlar yer alıyor.

Özellikle esporcular için oyun performansını arttırmak amacıyla sürekli geliştirilen klavye ailesi anahtar yeniliği üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Optik Lineer anahtarlar ışığın gücü ile hareketleri anında yakalayıp rakiplere göre daha hızlı geri tepki sağlıyor. Kızılötesi ışık demeti kullanan klavye, tuşa ne zaman basıldığını anlıyor ve avantaj sağlıyor. Espor turnuvaları için üretilen klavye USB-C arabirimini kullanıyor ve bu da taşıma açısından kolaylık sağlıyor. Klavyede bulunan dahili hafıza sayesinde dilediği yerde kullanıcının önceden belirlediği 5 profil ayarına anında erişebiliyor.

Razer Huntsman Tournament Edition için üretilen çift baskılı ince ve şık özel PTB tuş başlıkları takımı geliştirildi. Oyuncular için 16.8 milyon renk seçeneği sunan Huntsman TE, tamamen kişiselleştirilebilir en popüler RGB aydınlatma sistemi olan Razer Chroma teknolojisine sahip. Ek olarak tuşlar üçüncü parti klavye tuşları ile değiştirilebilir şekilde tasarlandı. 150€’luk satış etiketine sahip olan Huntsman Tournament Edition bu sene espor arenalarında fazlasıyla dikkat çekecek gibi duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here