Ana SayfaHABERSİNEMA ve DİZİThe Last of Us Dizisinin İki Ana Karakterini Canlandıracak İsimler Belli Oldu

The Last of Us Dizisinin İki Ana Karakterini Canlandıracak İsimler Belli Oldu

Game of Thrones gibi dikkat çekici yapımlarla ünlenen HBO, geçtiğimiz yılın mart ayında yaptığı sürpriz bir açıklama ile The Last of Us‘ı diziye uyarlamak için hazırlıkların başladığını duyurmuştu.

Aradan bir yıl geçmesine rağmen diziyi hayata geçirmek için somut bir adım atılmamış olması, oyun severlerin  içinde şüphe yaratmıştı. Ancak nihayet diziyi şekillendirmek somut adımlar atılmaya başlandı.

lyanna mormont ellie last of us ModArt PC

Yapılan bir açıklama ile dizideki ana karakterler Joel ve Ellie‘yi  canlandıracak oyuncular duyuruldu: Joel karakterini Game of Thrones, Narcos ve The Mandalorian gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı oyuncu Pedro Pascal canlandıracak. Ellie rolünü ise yine Game of Thrones dizisinde Lyanna Mormont‘u canlandıran Bella Ramsey canlandıracak. Dizi için şu an başka bir oyucu açıklanmadı.

pedro pascal joel last of us ModArt PC

Chernobyl’in geliştiricisi Craig Mazin’e emanet edilen dizi, senaryo kısmında Naughty Dog’da oyun yazarı olan Neil Druckmann ile birlikte çalışacak. Dizinin yönetmenliğini ise, Tesnota ve Dylda gibi yapımların yönetmenliğini üstlenmiş olan Kantemir Balagov yapacak. Şu an için yayın tarihi bilinmiyor.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular