Ana SayfaHABERGÜNDEMTwitch Prime Battlefield 4 Ücretsiz Alma

Twitch Prime Battlefield 4 Ücretsiz Alma

Twitch Prime Battlefield 4 Ücretsiz olarak indirme hakkını sundu. Geçtiğimiz günlerde duyurulan etkinlik programı dahilinde Prime kullanıcıları oyunu ücretsiz olarak alabilcekler. Bu sayede yalnızca Prime üyeliği ödemesi yapılarak 279 TL değerindeki oyun bedava indirilebilir olmakta.

Twitch platformu ülkemizde de çok fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Nitekim gençlerin ağırlıkta olduğu platformda birçok çekiliş ve hediye etkinliği de yapılmaktadır. Özellikle Amazon bünyesinde yer alan Prime abonelik sistemi kullanıcılarına belirli dönemlerde hediyeler sunulmaktadır. Bunlardan birisi olan Battlefield 4 oyunu da belirli süre boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir olacak.

Prime battlefield 4 ücretsiz
Battlefield 4 ücretsiz kampanyası ile oyunu bedavaya alın!

Prime Battlefield 4 Ücretsiz Nasıl İndirilir

Battlefield 4 ücretsiz indirmek için Prime aboneliğine mutlaka sahip olunmalıdır. Daha önce Prime kullanmamış kişiler ise bir aylık ücretsiz abonelik ile oyuna sahip olabilmektedir. Nitekim birçok genç oyuncu bu fırsatı böyle değerlendirmektedir.

Prime üzerinden Battlefield 4 oyununu edinmek için gaming.amazon.com adresine giriş yapılmalıdır. Twitch ve diğer platformlara entegre olan Amazon Gaming, Prime üyelerine sunulan kampanyaları buradan duyurmaktadır. Nitekim oyunlardaki ayrıcalıklar, kostümler, taviyeler veya ücretsiz oyun fırsatları da burada yer almaktadır. Battlefield 4 almak için de gerekli kod ekranı ana sayfada “Prime’daki Oyunlar” başlığında yer almaktadır.

Battlefield 4 Kodu Origin’e Ekleme

 1. Origin‘e EA hesabı ile giriş yapın.
 2. Origin girişi yapıldıktan sonra “Oyun Kitaplığı” sekmesine geçin.
 3. Oyun Kitaplığı sekmesinde yer alan “Oyun Ekle” kısmı üzerinden yeni oyun ekleme sayfasını açın.
 4. Prime üzerinden aldığınız Battlefield 4 Ücretsiz oyun kodunu burada kullanarak oyunu hesabınıza ekleyin.

Battlefield 4 bedava prime kodu ile oyun ücretsiz olarak alınabilmektedir. Oyunu indirmek için öncelikle Prime hesabından kod tanımlanmalıdır. Kampanya süresi içerisinde 21 Haziran 2021 tarihine kadar oyun Prime üzerinden alınabilir olacaktır. Burada “Oyunu Talep Et” sekmesi kullanıldıktan sonra ek pencerede oyunun anahtar kodu size özel sunulmaktadır. Battlefield 4’ü kişisel hesaba aktarmak içinse Origin üzerinde hesabınız olması gerekmektedir. Origin hesabına giriş yapıldığında yer alan ürün anahtar kodu girişi ile Battlefield 4 bedava olarak hesabınıza tanımlanmaktadır. Ancak Prime üzerinden alınan kodun geçerlilik süresi 21 Temmuz 2021 olarak belirtilmiştir.

prime battlefield 4 bedava indir 11621
Prime Battlefield 4 Ücretsiz olarak 21 Haziran’a kadar sunulacak.

Battlefield 4 Ücretsiz Kurulumu

Twitch Prime Battlefield 4 Ücretsiz kurulumu için Origin PC versiyonu tercih edilmelidir. EA & Amazon arasında yapılan anlaşmaya göre ücretsiz olarak sunulan Battlefield 4 yalnızca bilgisayar üzerinden kullanılabilmektedir. Bu nedenle PC üzerinde Origin platformu kullanılarak oyun indirilebilmektedir. Origin’in cihazda aktif olarak yer almasını takiben kullanıcı dilediği zaman oyunu indirebilmektedir. Ancak kampanya geçerlilik tarihlerine mutlaka dikkat edilmelidir.

 • Twitch Prime Ücretsiz deneme süresi ile Battlefield 4 alınabilir mi?

  Evet, Prime ücretsiz deneme süresi ile oyun alınabilmektedir.

 • Twitch Prime Battlefield 4 ücretsiz olarak konsola alınabilir mi?

  Hayır, Prime’da sunulan Battlefield 4 Ücretsiz kodu yalnızca Origin PC için sunulmaktadır.

 • Battlefield 4 Kampanyası ne zamana kadar devam edecek?

  Kampanya 21 Haziran 2021 tarihine kadar sürecektir. Ancak alınan kodlar 21 Temmuz’a kadar kullanılabilecektir.

4bcb1f062cabfeebebd85a3cb12c7d8f
Battal Hasan Yılmazhttps://www.modartpc.com/
Merhaba, ben Battal Yılmaz. 25 Yaşımdayım ve Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Aktif olarak sürdürdüğüm yazarlık çalışmalarımı artık ModArtPC bünyesinde devam ettirmekteyim.
Benzer İçerikler

2 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

abi aldıktan sonra hep bizdemi kalıyor oyun yoksa gidiyormu

Yönetici

Oyunu hesabına yüklettiği için bence kalır sonradan silinmesi saçma olur 🙂

- Advertisment -

Most Popular