Ana SayfaHABERİnternet/YazılımTwitter'da Uygulama içi Satın Alma Hizmete Girecek

Twitter’da Uygulama içi Satın Alma Hizmete Girecek

Twitter yaklaşık 3 ay önce kullanıcılar ve markalar için ücretli özellikleri test etmeye başlamıştı. Ve Twitter “Twitter Blue” özelliği ile ücretli aboneliklere başlayacak. Ücretli abonelik seçeneği Twitter’ın iOS sürümü ile ortaya çıktı. Apple’ın uygulama mağzası olan App Store‘da yer alan Twitter uygulamasının açıklamalar kısmında karşımıza çıkan “Twitter Blue” seçeneği, uygulama içi satın alma seçenekleri altında listelendi.

 

Belirtilen özelliğin adı ile birlikte fiyatı yine App Store’da yer alan bilgilerle paylaşıldı. Twitter Blue ABD’de 2.99 dolar ücrete sahip olacak. Twitter Blue isimli uygulamanın Türkiye’de sahip olacağı fiyat ise 30.99 ₺ olarak listeleneceği duyuruldu. Ancak Twitter Blue şuan için aktif olarak kullanıma sunulmadığı belirtildi.

Hangi Özellikler Mevcut Olacak ?

Twitter Blue ücretli abonelik seçeneğinin henüz hangi özellikleri sahip olacağı henüz bilinmiyor ve büyük bir merak konusu haline geldi. Henüz bir resmi açıklama olmasa da ücretli abonelik seçeneğinde birçok premium uygulamada olduğu gibi reklamlardan arındırılmış deneyim, çeşitli kişiselleştirme seçenekleriokuyucu modu gibi birçok özelliğin sunulması bekleniyor. Kişiselleştirme seçenekleri için çeşitli tema renkleri, uygulama ikonu ve bildirim sesi değiştirme gibi seçenekler bulunacak.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular