Ana SayfaOYUNPC OYUNValheim Geliştiricileri Gerçek Bir At Satın Aldı!

Valheim Geliştiricileri Gerçek Bir At Satın Aldı!

Valheim’ın inanılmaz başarısı (6,8 milyon satış) geliştirici Iron Gate Studios içinde büyük değişikliklere yol açtı. Ekip hala uzaktan çalışırken, yeni ofisler buluyor, bir grup yeni yeteneği işe alıyor. Ancak şimdilerde bir midilli almaya karar verdi. Peki neden böyle bir at alınacak? Ekip yaptığı açıklamalarla bunu bildirdi.

Yapılan açıklamada: “Oyunumuza  yeni bir ekip üyesi aldık. Valheim‘da  atlara merhaba deyin! Skövde Ryttarförening‘deki  arkadaşlarımızla işbirliği yaparak onlara yeni bir at aldık. O çok güzel bir at değil mi? Gelecekte onu kesinlikle daha fazla göreceksiniz. Bu, oyunda atları tanıtacağımız anlamına gelmiyor. Ancak Iron Gate‘in atlar için saha gezileri yapacağı anlamına geliyor. Kısacası ahır ahır dolaşarak dört ayaklı meslektaşlarımızı arayacağız.” şeklinde bilgi verildi.

“Ayrıca şu midilliye de bakın!” diyerek, bu görsel paylaşıldı.

valheim at midilli ModArtPC

Açıklamanın devamın zıpkın mekaniğinin elden geçirilmesi gibi bazı küçük ayarların detaylandırılmasının yanı sıra, Valheim’ın Hearth and Home adlı bir sonraki büyük güncellemesindeki ilerlemeden de bahsediliyor.

Bu güncelleme ise şu şekilde anlatılmış: “Güncelleme şekillenmeye başlıyor ve geçen ay çok verimli geçti.  Birçok yeni içerik ve mekanik tamamlandı. Elbette güncelleme yayınlanmadan önce yapmak istediğimiz daha pek çok şey var. Çünkü acele etmeden özenle yapıyoruz. ” Gönderi, stüdyonun gururla sunabileceğimiz bir duruma gelene kadar  bir çıkış tarihi belirlenmeyecek. Eğer yetişirse haziran ayı içerisinde sunulacağı şeklinde devam ediyor.

Son olarak yayınlanan bir teaser içerisinde yakalanan görüntü ise şu şekilde.

valheim at teaser ModArtPC

Açıkçası Resmi güncellemeler önemli olsa da, Valheim’ın devam eden başarısının bir yönü, büyük ve yaratıcı bir modding topluluğunun olmasıdır. İster devasa gemiler tasarlamak ister Odin’in güçlü sihirli bongundan bir parça almak isteyin, oyuncular onun temelinde inanılmaz şeyler inşa ediyor. Söylemek istediğim şu: “Oyunseverler olarak Valheim the Pony modunun çıkmasını bekleyin.”

65e601cca73a1e0d144f9f1925e322e4
Burak Sarı
Merhaba, ben Burak. Aslen bir #Fizyoterapist, biraz da mühendisim. Ama hepsinden önce teknoloji aşığıyım. Burada size bu aşka dair yeni bilgileri sunmak için varım.
Benzer İçerikler

1 YORUM

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

at çifliği binek vb güzel olur oyun için

- Advertisment -

Most Popular