Ana SayfaDONANIMPC BİLEŞENLERİBoyu Küçük, İşlevi Büyük! Yeni Corsair Vengeance RGB Pro SL Serisi

Boyu Küçük, İşlevi Büyük! Yeni Corsair Vengeance RGB Pro SL Serisi

Overclock İle 4800 MHz!

Bilgisayar bileşenlerinde ve oyun için çevre birimleri üretiminde bir dünya lideri olan Corsair, bugün ünlü Vengeance RGB Pro serisini, Vengeance RGB Pro SL ile güncellediğini duyurdu. 3.600MHz’e kadar geniş bir frekans aralığında olacak olan bu seri, hem siyah hem de beyaz olarak iki farklı renk sunacak. (Overclock ile 4800 MHz’e kadar yükseltme sunuyor!) Ayrıca 128GB’a (4x32GB) kadar olan kitleri de mevcut olacak olan Vengeance RGB Pro SL serisi, sadece 44 mm uzunluğunda bir form faktöründe olmasına rağmen dinamik on bölgeli RGB bir aydınlatmaya sahip olacak. Bu sayede neredeyse tüm PC yapıları ile geniş bir uyumluluk sunacak. Büyüleyici görselliği ile doğru orantılı derecede etkileyici performans sunan bellek serisi için her modül, en yüksek performans ve hız aşırtma işlemleri için sıkıca taranıp optimize edildi.

VENGEANCE RGB PRO SL WHITE 12 2UP modartpc

Düşük Profil ve RGB Aydınlatma!

44 mm uzunluğundaki Vengeance RGB Pro SL’in kompakt form faktörü, çift fanlı AIO sıvı CPU soğutucular ve CORSAIR A500 gibi birçok hava soğutucusu dahil olmak üzere çok sayıda CPU soğutucusu seçeneği ile uyumluluk sağlar. Modül başına on adet ayrı ayrı adreslenebilir RGB LED, Corsair iCue yazılımı aracılığıyla büyük ölçüde özelleştirilebilir ve tüm iCue ekosisteminde yer alan bileşenler ile senkronize olarak çarpıcı bir aydınlatma sağlar.

VENGEANCE RGB PRO SL BLACK 18 modarpc

Vengeance RGB Pro SL, Corsair RAM ile özdeşmiş olan yüksek frekanslı performans ve stabillik anlayışını sürdürüyor. En yeni AMD ve Intel DDR4 anakartlarla uyumluluk için optimize edilmiş Vengeance RGB Pro SL, yüksek sinyal kalitesi ve kararlılığı için özel bir PCB kullanır. Her bir bellek yongası, yüksek performans ve hız aşırtma potansiyeli için dikkatlice taranır ve, stilize alüminyum ısı dağıtıcısı ile en zorlu görevler sırasında bile ısıyı verimli bir şekilde dağıtır, böylece belleğinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir RGB aydınlatması ve her zamankinden daha kompakt bir form faktöründe bulunan olağanüstü performans ile Vengeance RGB Pro SL karşınızda!

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular