Yoğun Tepkiden Sonra Xbox One X’in Fiyatı Düştü 598

4K Oyun oynamayı vadeden XBOX ONE X’in fiyatı yoğun tepki üzerine 200 TL aşağı çekildi

Tüm Dünyada 500$ fiyatı ile ön siparişe açılan Xbox OneX,ülkemizde eklenen vergi ve diğer eklemelerle 2899TL gibi bir fiyata ulaşmıştı. Ancak Microsoft’un iddialı olduğu ve oldukça büyük bir olanak vadettiği Xbox OneX‘in fiyatı büyük tepkiler oluşması sonucu 2899TL’den 2699TL’ye düşürüldü.

Sekiz çekirdekli AMD işlemci ve 6Teraflop’luk GPU ile 4K’ya en yakın konsol deneyimini sunan One X,müşterilerini memnun bırakabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Günümüzde 4K oyun teknolojisi sunan bilgisayarlar,One X‘e bakıldığında oldukça yüksek fiyatlara sahipler. Umarız Microsoft başarılı bir ürün bize sunacaktır.

Ürünü almak isteyen kişiler için,ürünün resmi sitesine giderek ön siparişte bulunabilirsiniz. Ürün fiziksel olarak 2699 TL fiyat etiketi ile 7 kasımda satışa sunulacak.

Merhabalar Cihan ben. 20 yaşındayım, İstanbul üniversitesinde Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümünde okuyorum. Okul eğitimime ek olarak yazılım dilleri ve grafik tasarımı konusunda çeşitli eğitimler almaktayım. Bilgisayar donanımları ve yazılımları ile hemen hemen 3 yıldır ilgileniyorum. Facebook ve çeşitli forumlar aracılığı ile insanlara ulaşıp bildiğim kadarı ile insanlara yardımcı olmaya ve tavsiyede bulunmaya çalıştım. En sonunda karşıma çıkan bir fırsatı değerlendirdim ve yaklaşık bir sene önce katıldığım Modart Pc ailesinde grup moderatörlüğü ve editörü olarak yer alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir