29 Temmuz 2021 - Perşembe
Ana SayfaOYUNPC OYUNGTA 6 İçin Tarihler En Erken 2025'i Gösteriyor

GTA 6 İçin Tarihler En Erken 2025’i Gösteriyor

Cyberpunk: 2077‘nin göreceli başarısızlığından sonra, gözler açık dünya oyunlarının kralı olarak kabul edilen Grand Theft Auto serisinin gelecek oyunu olan GTA 6‘ya çevirilmişti. İnsanlar Rockstar Games‘in bu durumu avantaja çevirerek GTA 6’yı kısa süre içinde yayınlayacağını umarak beklemeye başlamıştı, ancak geçen ayların ardından tek bir yaprak bile kıpırdamamıştı…

Ta ki geçtiğimiz haftaya kadar! Tom Henderson isimli bir Youtuber’ın anlattığına göre, kendisinin Rockstar’a yakın, güvendiği bir kaynağı varmış. Bu kaynak kendisine GTA 6’nın en erken 2025‘te, hatta daha bile geç gelebileceğini doğrular nitelikte bir takım bilgiler aktarmış.

GTA 6 İçin Hedef 2025!

Eğer bu sızıntı doğru ise GTA 6’nın resmi duyurularına yaklaşık 4 sene var demektir. Aynı zamanda GTA 6’nın temsil ettiği şey sadece GTA serisinin yeni oyunu olmaktan çıkmış olacak. GTA 6, GTA 5 ve yeni GTA oyununun arasındaki 12 yıllık boşluğu doldurmak üzere yapılan bir temsilci olacak. Bu da oyun hakkındaki beklentilerimizi haliyle arttıracak bir durum.

Unutmadan eklemek istediğimiz bir kaç şey daha var. Rockstar’ın bu oyunu bu kadar uzun süreye yaymış olmasının sebepleri elbette oyunu kaliteli ve sağlam bir şekilde piyasaya sürmek istemeleri olabilir, ancak biz bunun arkasında GTA V’in hala Rockstar’a büyük bir gelir kapısı olması, ve Rockstar’ın bunu tamamen kullanana kadar bırakmak istememesi olabileceğini düşünüyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments