Ana SayfaDONANIMPC BİLEŞENLERİASRock Sunar: Razer Chroma Aydınlatmalı Anakart!

ASRock Sunar: Razer Chroma Aydınlatmalı Anakart!

ASRock bugün Razer’la olan yeni bir ortak çalışmasını duyurdu: ASRock Taichi Razer Edition

asrock taichi razer anakart moda

Taichi – Razer Edition iki yonga seti sürümüyle piyasaya sürülecek: AMD X570 ve B550. Her iki versiyondaki RGB bileşenleri de Razer Synapse 3 tarafından kontrol edilecek. PCI Express 4.0’ın yanı sıra, oyuncular tarafından en çok istenen 2 özelliği daha barındırıyor: kuvvetli güç ve güvenilir bağlantı. Anakartlar AMD Ryzen  5000 serisi masaüstü işlemciler için de destek sunuyor, ve 16 fazlı güç tasarımı sunuyor. Bununla birlikte Dr. MOS ile CPU’ların overclock potansiyellerini tam olarak geliştirmeye olanak sağlayacak, tamamen sorunsuz bir güç dağıtımı ve optimize edilmiş ısı dağıtımını kullanıcılara sunacak. Buna ek olarak, özellikle rekabetçi oyuncular ve performans meraklıları için tasarlanmış Killer Ethernet E3100 ve Killer Wi-Fi 6 AX1650 yongaları da anakartta mevcut, bu yongalar gerçek zamanlı veri paketlerini diğer veri paketlerine göre önceliklendirir ve kesintisiz bir çevrimiçi eğlence deneyimi sunar.

Razer Chroma RGB, dünya çapında 500’den fazla cihazı, 150 optimize oyunu ve 15 milyondan fazla kullanıcıyı cephesinde bulunduran, oyun cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemidir. ASRock ile sunulan bu uyumluluk, binlerce adreslenebilir RGB (ARGB) bileşeniyle doğrudan ekosisteme evrensel uyumluluk sağlayacak.

asrock taichi razer modartpc

Anakartın sahip olduğu bir diğer dikkat çekici nokta ise Killer DoubleShot Pro: Bilgisayarınızın Wi-Fi ve Ethernet’i aynı anda kullanmasını sağlayan bu özellik, bilgisayarın yüksek öncelikli trafiğinin tümü için otomatik olarak en hızlı ağ bağlantısını kullanır ve daha yavaş olan bağlantı seçeneğini önceliği olmayan interrnet işlerine atar. Bu, en yüksek öncelikli trafiğin her zaman en hızlı ve en güvenilir bağlantıya alınmasını sağlayarak oyuncuların en düşük gecikmeyle internetin keyfini çıkarmasına olanak tanır.

taichi asrock razer modartpc

Ne yazık ki sadece AMD platformuna çıkacak olan anakartın, henüz Intel için de bir modelinin çıkartılacağı bilinmiyor.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular