BIOSTAR, TB250-BTC + ile Dünyanın İlk 8 Yuvalı PCI-e Mining Anakartını Sunuyor!

0
22

 BIOSTAR, TB250-BTC + ile Dünyanın İlk 8 Yuvalı PCI-e Mining Anakartını Sunuyor!

BIOSTAR, evlerinden madenciliğini en üst düzeye çıkarmak isteyen herkes için tatlı noktaya çıkan 8 yuvalı bir PCI-e anakart olan BIOSTAR TB250-BTC + ‘yı gururla duyurur.

BIOSTAR, evlerinden madenciliğini en üst düzeye çıkarmak isteyen herkes için tatlı noktaya çıkan 8 yuvalı bir PCI-e anakart olan BIOSTAR TB250-BTC + ‘yı gururla duyurur. Bunun nedeni, tipik bir 15 amperlik ev devresi için sürekli bir yük derecelendirmesinin güvenlik sınırlarına yakın kalması; Bu da güç sorunları konusunda endişelenmenize gerek olmadığını ifade eder.Hem 8X NVIDIA GeForce ekran kartı hem de 8X AMD Radeon ekran kartı için hazır sürücü ile birlikte kullanıma hazır bir şekil de. TB250 serisi daha önce şunları içermektedir: 12 PCI-e yuvalı TB250-BTC PRO ve 6 PCI-e yuvası olan TB250-BTC.

Kripto Madenciliği Performansı ve Tasarrufları

BIOSTAR TB250-BTC +, 7. ve 6. nesil için Intel® LGA 1151 soketlerini destekler. 2-DIMM DDR4-2400 / 2133/1866 ile maksimum 32GB bellek kapasitesinde dir. Ethereum, Zcash, Monero, vb. Gibi para birimleri için ethOS ve multicoin madenciliği ile uyumludur.

BIOSTOAR TB250-BTC +, kripto madenciliği için optimize edilmiş ve özel olarak tasarlanmıştır; benzersiz tasarımlar vardır: dahili USB ve SATA bağlantı noktaları için kolay erişim soketler vardır. Grafik kartının gücünü artırmak için çift 4-pinli 12V AUX güç konnektörü ve 8 PCI -e yuvaları maksimum madencilik işlem gücü için ek PCI-e genişletme kartı gerekmeksizin hemen tasarruf sağlar.

BIOSTAR TB250-BTC + ‘nın gelişmiş hash oranı veya işlem gücü bir sonraki bloğu bulma şansınızı arttırmak anlamına gelir; Daha az zamanda daha fazla kazanın. Aşağıda gösterilen tabloya kıyasla bir göz atın.

Eşsiz Dayanıklılık ve Kararlılık

Dayanıklılık için geliştirilmiş ve inşa edilmiştir düşük yoğunluklu ve nemli koşullara dayanıklı Nem Direnci’nin yanı sıra düşük sıcaklıklarda ve düşük enerji kaybı için Düşük RDSOn MOS’a dayanır. Koruma özellikleri hiçbir şeyden önce olmaz: BIOSTAR’ın Aşırı Gerilim Önleme koruması, aşırı voltaj geçişlerinden kaynaklanan şokları azaltarak ürün ömrünü uzatır; Süper LAN Aşınım Koruması mevcut standartları başkalarına göre 4 kat daha iyi koruma, aşırı gerilmeyi önlemek için ESD Koruması sunar ( EOS) koşullarını ve aşırı voltaj koşullarını algılamak için OC / OV / OH Protection ve gerilim dalgalanmalarının yayılmasını önler.

Arka G / Ç Bağlantısı

Arka I / O aşağıdakileri içerir:

fare ve klavye için eski PS/2 konektör desteği, 1920×1200 çıktıya kadar tek bir DVI-D video. 4 x USB3.0, 2 x USB2.0, 2 x USB2.0 (5v ), 1 x RJ-45 bağlantı noktası ve 3 x ses bağlacı.

Doğru bileşenler seçme hakkında daha fazla bilgi için Bitcoin Madenciliği Donanım Kılavuzu’nu ziyaret edin. Grafik kartı kurulum detayları için BIOSTAR kripto madenciliği kurulumuna referans olarak başvurun: http://www.biostar.com.tw/app/ en / event / crypto_mining / index.h tm

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here