Ana SayfaOYUNPC OYUNFar Cry 6 Oynanış Videosu Canlı Yayında Gösterilecek

Far Cry 6 Oynanış Videosu Canlı Yayında Gösterilecek

Far Cry 6 Ubisoft’un uzun süredir devam eden açık dünya FPS oyun serisinin yeni üyesi olarak merakla bekleniyor. Oyun bir Karayip ülkesi olan Yara’da geçiyor. Oyun fragmanlarda gördüğümüz Giancarlo Esposito tarafından canlandırılan ülke hükümdarı Antón Castillo’ya karşı bir ayaklanmayı konu alıyor. Ayrıca oyunda biz ise Dani Rojas adında bir devrimciyiz. Chorizo adındaki tekerlekli sandalye kullanan bir köpek ise en iyi yardımcımız. Bu yardımcıyla beraber maceradan maceraya koşacağız.

Chorizo

Far Cry 6 oyunu gerçekleri gizemini koruyor.  Ancak 28 Mayıs Cuma günü yapılacak olan  bir canlı yayında ilk kez detaylı bir şekilde göreceğiz. Far Cry’ın temel döngüsü bu noktada oldukça iyi bir şekilde kuruldu.  Ancak Ubisoft, Yara’nın başkenti Esperanza‘ya odaklanmanın oyunun değişimi ve gelişimi açısından iyi olacağını ve hatta biraz da Assassin’s Creed benzeri olduğunu öne sürdü.

Hikaye yönetmeni Navid Khavari 2020’de yaptığı açıklamada,”Çatılarda koşabilmek, arka sokakları kullanabilmek, bu ortamda oyundaki en zorlu rakiplere karşı savaşabilmek, bence gerçekten eşsiz ve yenilikçi.” dedi.  Bu da oyunun, oynanış hissiyatını tamamen değiştiriyor.

Far Cry 6’nın gerçekten anlamlı bir değişime uğrayıp uğramadığını görmek için sabırsızlanıyoruz. Ancak oyuncular Ubisoft’un Cuma günü servis etmesine biraz şaşırdı. Çünkü herkes, 12 Haziran’da düzenlenecek olan büyük E3 fuarında Ubisoft Forward etkinliğinde bekliyordu. Fuara sadece iki hafta kala böyle bir etkinlikle tanıtılacak olması biraz şüphe uyandırdı.  Belki de bu açıklama beklentilerimizi çok yüksek tutmamamız gerektiği anlamına geliyor. Biz ModArt PC ailesi olarak etkinliği takip edeceğiz ve önemli gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Far Cry 6‘nın çıkış tarihi ise henüz  açıklanmadı. Ancak bu yıl içinde çıkması bekleniyor.

 

65e601cca73a1e0d144f9f1925e322e4
Burak Sarı
Merhaba, ben Burak. Aslen bir #Fizyoterapist, biraz da mühendisim. Ama hepsinden önce teknoloji aşığıyım. Burada size bu aşka dair yeni bilgileri sunmak için varım.
Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular