Ana SayfaMOBİLCEP TELEFONLARIiPhone 13 Hakkında İlk Sızıntı İnternete Yayıldı!

iPhone 13 Hakkında İlk Sızıntı İnternete Yayıldı!

Apple’ın en gözde ürünleri olan iPhone’lar, her sene gelişmeye devam ediyor. En son iPhone 12’yi piyasaya süren Apple, iPhone 13 için çoktan kolları sıvamış bile. Gün geçtikçe Apple içinde olan gelişmeler dışarıya sızmaya devam ediyor, gerçekleşen son sızıntıyı daha önce sızdırdığı bilgilerin doğruluğuyla tanınan Ming-Chi Kuo gerçekleştirdi.

Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2021 yılında 4 farklı iPhone modeliyle karşımıza çıkacağını söylüyor. Çıkacak olan iPhone’lar Ming-Chi Kuo’nun belirttiğine göre 6.1 inç (iPhone 13) ve 6.7 inç (iPhone 13 Pro) olacak. Bunun yanısıra Kuo, yeni nesil iPhone’ların öne çıkan özelliğinin kameraları olacağını belirtti.

Apple tarafından henüz doğrulanmamış bu bilgiler dışında, yine Kuo tarafından sızdırılan bir başka bilgiye göre iPhone 13 serisinin Pro modellerinde geniş açı kamerasının diyaframı f1.8 değerinde olacak ve bu kameralarda 6 bileşenli (6P) lens kullanılacak.

Bu sızıntıları doğru kabul edip bir çıkarım yapacak olursak Apple, 2021 yılında çıkartacağı modellerde donanımsal gelişimlerden ve tasarımsal değişikliklerden çok kameralarını geliştirmeye odaklanacak gibi duruyor.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular