Ana SayfaOYUNPC OYUNMerakla Beklenen METRO EXODUS’a Corsair iCUE Aydınlatma Entegrasyonu Eklendi

Merakla Beklenen METRO EXODUS’a Corsair iCUE Aydınlatma Entegrasyonu Eklendi

CORSAIR iCUE yazılımı ile merakla beklenen oyun METRO EXODUS’a özel PC ve çevre aydınlatma entegrasyonu getirildi.

METRO EXODUS, 4A Games tarafından geliştirilen,first-person  ve hayatta kalma korkusuyla nabızları yükselten savaş ve gizliliği harmanlayan, şimdiye kadar görülen en ilgi çekici öyküye dayalı bir oyun. İlk defa METRO oyuncuları, kıyamet sonrası Moskova’nın yeraltı tünellerini, Rusya’nın radyoaktif kalıntılarına karşı inanılmaz, kıtalar arası bir yolculuğa bir grup Spartan Rangers’a götürecekler.

PC’de METRO EXODUS oyuncuları, oyunun ortaya çıkmasıyla dinamik olarak tepki verecek olan iCUE uyumlu RGB ürünlerinin tam ekosistemini kullanarak oyuna yeni bir daldırma deneyimi yaşayabilecekler. CORSAIR iCUE yazılımı tüm uyumlu ürünlerinizi tek bir arayüzde birleştirerek, sisteminizi canlı, senkronize RGB ışıklandırmasıyla hayata geçirecek. Tüm arayüz ayarı FarCry 5 Oyunundada olduğu gibi tek bir ayar ile senkronize olacak. Yani oyun içinde iCUE yazılımı etkin hale getirmeniz ile windows üzerindeki yazılım otomatik senkron olacak ve sisteminizde bulunan tüm corsair rgb ürünleri oyun içerisindeki aksiyona göre renk geçişleri sunarak ortamnızı oyuna göre aydınlatacak.

CORSAIR, standart PC aydınlatmasının ötesine geçen oyun içi etkileşimler oluşturmak için METRO EXODUS’un geliştirilmesinde geliştirici 4A Oyunları ile yakın bir şekilde çalışmıştır. Sürünen yeşil ışıklı radyasyon tehlikeleri konusunda sizi uyarmaktan, düşmanların kırmızı renkte yanıp sönmesiyle ilgili sizi uyarmak için, bu efektler CORSAIR çevre birimleriniz ve bileşenleriniz animasyonlu ışıklarla dinamik olarak tepki verdiği için oyun üzerinde anlamlı bir etkiye sahip olacak.

Ortaklığı kutlamak için CORSAIR, Kuzey Amerika oyuncularına hem METRO EXODUS’a hem de 31 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında Seattle’daki PAX West’deki tüm yeni CORSAIR VENGEANCE Gaming PC’ye bir ilk bakış sunacak. CORSAIR VENGEANCE Oyun PC’leri, CORSAIR’ın en üst düzey PC donanımı ve derin iCUE entegrasyonundan en iyi özelliklere sahip olan CORSAIR tarafından tamamen tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu tarihler arasında bir ön sunum ile oyunun oynanış esnasından canlı görüntülerde herkese sunulacaktır diye tahmin ediyoruz.

Deep Silver’ın ana şirketi Koch Media’nın COO’su Klemens Kundratitz’in sözleri ise bizi oldukça heyecanlı bir görsel şölen bekliyor olacağının garantisi niteliğinde.
“CORSAIR iCUE dinamik aydınlatma, oyunun ötesine geçmemize ve METRO EXODUS’a yepyeni bir seviyeye getirmek için oyuncunun kurulumuna geçmemizi sağlıyor” dedi. “Oyuncularımızın sistemlerini etkileyici görsel geribildirimin güç merkezlerine dönüştürmek için CORSAIR ile ortaklık yapma şansına girdik.”

Bizlerde merakla dört gözle bekliyor olacağız. Oyun 2019 Şubat ayı ile erişilebilir olacak. Eğer bir aksilik oluşmazsa ilk iCUE testlerini sizlerle videolu olarak paylaşacağız.

Benzer İçerikler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular