Samsung’un bugün düzenlenecek olan Unpacked etkinliğinde tanıtacağı Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus’ın görüntüleri sızdırıldı. Peki bu Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus nasıl görünüyor gelin bu detaylara yakından bakalım.

Samsung’un uzun bir zamandır dillerden düşmeyen Note 10 serisi bugün düzenlenecek Unpacked etkinliğinde resmiyet kazanacak. Firmanın yeni tasarım anlayışına sahip Galaxy Note 10 ailesi gördüğümüz görsellere göre Galaxy S10 serisine nazaran farklılıklar sunuyor.

Tasarımda en çok dikkat çeken detaylar arasında ilk sırayı kameraya verebiliriz. Bildiğiniz üzere kamera Galaxy S10 serisinde ekranın sağ tarafında bulunuyordu fakat Note 10 serisinde orta kısıma konumlandırılmış. Ekran kasa oranı oldukça arttırılmış olan Galaxy Note 10 serisi, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus ve Galaxy Note 10 Plus 5G olmak üzere 3 farklı seçenekte gelmesi planlanıyor.

Ön kısımda kavisli ekrana sahip Galaxy Note 10 ailesinin arka yüzeyine baktığımızda sol üst kısımda dikey olarak konumlandırılmış Note 10’da 3 kamera, Note 10 Plus ve Note 10 Plus 5G modellerinde ise 4’lü kamera sistemi yer alıyor. Ayrıca ekrana dahil edilmiş parmak izi sensörü bulunan telefonda 3.5mm kulaklık girişi bulunmayacak. Ufak detay olarak belirtecek olursak Bixby tuşu bu modelde yer almayacak.

Peki sizin Samsung Galaxy Note 10 serisinden beklentiniz nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here